HomePowrót

 Rowery Giant – przegląd modeli 2018. Poznaj ceny i nowinki techniczne!

Rowery Giant – przegląd modeli 2018. Poznaj ceny i nowinki techniczne!

01/30/2018 11:35:00

Rowery Giant to jedna z wiodących marek jednośladów rozpoznawana na całym świecie. W ofercie tajwańskiej firmy można znaleźć zarówno jednoślady sprawdzające się na rowerowych mistrzostwach świata, jak i dostosowane do codziennego użytku po różnych rodzajach nawierzchni. Co ważne, ceny poszczególnych modeli zawsze są optymalnie dostosowane do ich jakości. W naszym krótkim przewodniku pokażemy, co oferuje firma Giant w 2018 roku. Przyjrzymy się najciekawszym modelom rowerów dla dzieci, kobiet i mężczyzn, dostosowanych do jazdy na terenie o zróżnicowanym ukształtowaniu. Poznamy także historię marki oraz prześledzimy jej drogę do międzynarodowego sukcesu!

Spis treści:
Historia firmy Giant Manufacturing
Damskie rowery Giant
Najpopularniejsze rowery w ofercie firmy
Nowości firmy Giant z 2018 roku
Seria górskich rowerów Giant
Ceny rowerów Giant

Historia firmy Giant Manufacturing. Jak powstawały pierwsze tajwańskie rowery?

Firma Giant Manufacturing, specjalizująca się w produkcji rowerów, rozpoczęła swoją działalność w 1972 roku na Tajwanie, w mieście Taizhong. Budowaniu i rozwojowi marki sprzyjał okres sukcesów gospodarczych kraju, dzięki którym nastąpiło umocnienie różnych gałęzi przemysłu. Gospodarczą prosperitę doskonale wykorzystał lokalny przedsiębiorca – King Liu. Początki jego działalności skupiały się na produkcji rowerów dla innych firm. King Liu nie posiadał wówczas własnego zaplecza projektowego. Firma działała w taki sposób niemal przez 10 lat, zdobywając w tym czasie cenne doświadczenia. Pozyskiwane przez lata wiedza i znajomość rynku jednośladów pozwoliły firmie na stworzenie własnej marki. I tak w 1981 roku narodził się Giant. Niemal dziesięcioletnia produkcja różnego typu rowerów pozwoliła zebrać firmie cenne informacje na temat ich konstrukcji oraz dostrzec braki, które warto było udoskonalić. Giant doskonale wykorzystał swoją szansę. Początkowo opanował rynek tajwański, a następnie zaczął próbować swoich sił na całym świecie. Do Polski rowery Giant dotarły w 1991 roku, już wtedy będąc marką obecną w Europie, w tym w rowerowo wielkiej Holandii, gdzie do dziś znajduje się europejska centrala firmy. Obecnie Giant ma kilka centrów badawczo-rozwojowych nie tylko na terenie Azji, ale na całym świecie, między innymi w Stanach Zjednoczonych oraz w właśnie w Holandii. Dzięki temu producent nie tylko tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne, lecz także rozpoznaje oczekiwania miłośników jednośladów z całego świata. Aby sprostać tym potrzebom, Giant już w latach 90. XX wieku nawiązał współpracę z Mikem Burrowsem – cenionym konstruktorem, pochodzącym z Wielkiej Brytanii, uznawanym za jednego z wizjonerów branży. Skutkiem tej współpracy była produkcja doskonałych rowerów poziomych oraz nowoczesnych jednośladów szosowych, wśród których można wymienić modele TCR i MCR. W 1995 roku firma postanowiła rozwinąć się w nieco innym kierunku. Po założeniu drużyny MTB, zaczęto inwestować w produkcję rowerów z pełnym zawieszeniem, przeznaczonych przede wszystkim do zjazdów downhillowych. Do drużyny i marki Giant, która zobaczyła przyszłość w ekstremalnych doznaniach towarzyszących tego typu wyzwaniom, dołączył mistrz świata w downhillu – John Tomac.

Jazda rowerem Giant

W 1997 roku nastąpiło delikatne zawahanie na ścieżce rozwoju firmy. Było to związane ze zmianami w zakresie norm kształtu ram wprowadzonymi przez UCI (Union Cycliste Internationale), czyli Międzynarodową Unię Kolarstwa, która zajmuje się między innymi propagowaniem kolarstwa, organizowaniem zawodów, ustanawianiem standardów sprzętowych, kontrolowaniem zawodników oraz ustalaniem ich list rankingowych w sportach kolarskich. Wprowadzone sztywne normy dotyczące zachowania klasycznej formy ramy szosowej oraz maksymalnych rozmiarów profili aerodynamicznych znacząco wpłynęły na sposób konstruowania rowerów, zmuszając projektantów do poszukiwania nowych rozwiązań technicznych. Ramy typu monocoque, czyli monolityczne, organiczne w formie, a takim była rama roweru TCR, zostały zakazane prawnie i nie dopuszczano ich do udziału w oficjalnych wyścigach. W tym czasie nie rezygnowano z rozwijania nowych technologii w ramach MTB. Zaowocowało to powstaniem cenionej przez wielu profesjonalnych kolarzy konstrukcji ATX, a następnie w 2004 roku opracowaniem niezwykle innowacyjnego zawieszenia Maestro, które obecnie wykorzystywane w niemal niezmienionej formie. Co więcej, Maestro jest jednym z najdłużej funkcjonujących systemów amortyzacji ramy.

Bardzo ważnym krokiem w rozwoju tajwańskiej firmy były także rozpoczęcie produkcji ram z włókien węglowych, które zapewniają bardzo lekką i wytrzymałą konstrukcję. Giant bardzo wcześnie, bo już w 1987 roku sięgnął po tę technologię. Pierwszym jednośladem, którego serce stanowiła karbonowa rama, był rower szosowy Cadex. Dynamiczny rozwój oraz inwestowanie w nowoczesne technologie, pozwoliło firmie osiągnąć naprawdę wysoki poziom produkcji, w którym na pierwszy plan wysuwają się potrzeby miłośników różnego typu jednośladów. Współcześnie Giant słynie przede wszystkim z tego, że cena produkowanych przez nich rowerów jest optymalnie dostosowana do ich jakości. Co więcej, tajwański gigant rowerowy jest jedną z niewielu tego typu firm, które są w pełni samowystarczalne. Oznacza to, że firma we własnej fabryce produkuje zarówno ramy z aluminium, jak i z karbonu. Dzięki temu mają oni możliwość nieustannego kontrolowania jakości produktów. Ponadto Giant samodzielnie wytwarza kompozyt, z którego później produkowane są ramy, stanowiące serce tajwańskich rowerów. Proces produkcji kontrolowany jest zatem od początku do końca.

Damska strona rowerów Giant

Warto wiedzieć, że tajwańska firma Giant słynie na całym świecie z niezwykłego podejścia do kobiecych potrzeb. Wyraża się to w produkcji rowerów dostosowanych specjalnie do anatomii kobiecego ciała i charakterystyki jazdy. Jednoślady te produkowane są pod osobną marką – LIV. Giant stworzył w ten sposób nie tylko nową markę rowerów, lecz także całą filozofię towarzyszącą produkcji jednośladów dla kobiet. Dbałość o potrzeby płci pięknej ujawnia się również we wszystkich podstawowych liniach rowerów, z których w każdej znajdziemy osobne warianty tych samych modeli rowerów dla kobiet i mężczyzn. Panie lubiące mocne wrażenia z pewnością będą zachwycone modelem LIV Langma Advanced. Jest to aerodynamiczny rower stworzony to wyścigów szosowych, uwzględniający wszystkie kobiece potrzeby.

Rower damski Giant Liv Langma Advanced

Jakie modele rowerów znajdziemy w ofercie firmy Giant?

Podstawowy podział rowerów Giant pozwala wyróżnić wśród nich cztery linie jednośladów, w tym Off-Road, X-Road, On-Road oraz E-Bike. W ich obrębie znajdziemy rowery dla mężczyznkobietdzieci dostosowane do ich odmiennych potrzeb anatomicznych, wiekowych oraz poziomu umiejętności. W zakres każdej linii wchodzą poszczególne modele zróżnicowane pod względem konstrukcji, osprzętu i wykorzystanych materiałów. Ponadto cena każdego modelu jest optymalnie dostosowana do jego jakości, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Rowery Giant Off-Road

W linii jednośladów Giant Off-Road - jak wskazuje nazwa - znajdziemy przede wszystkim rowery do jazdy w terenie, nawet w tym najtrudniejszym. Wśród dostępnych tutaj kategorii wyróżnia się między innymi:

 • XC,
 • Trail,
 • Enduro,
 • Recreation.

Poszczególne kategorie rowerów podzielone są także zróżnicowane poziomy, w tym performance, sport oraz lifestyle.

Rowery Giant On-Road

W linii jednośladów Giant On-Road znajdują się przede wszystkim jednoślady przeznaczone do jazdy po utwardzonej powierzchni. Wśród kategorii dostępnych w tej linii wymienia się:

 • Aero Race,
 • Race,
 • Endurance,
 • All-Rounder,
 • Triathlon/TT,
 • Fitness,
 • City.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej linii wymienione kategorie rowerów podzielone są na trzy poziomy: performance, sport oraz lifestyle.

Rowery Giant X-Road

W linii jednośladów Giant X-Road znajdują się rowery odpowiednie zarówno do jazdy po drogach, jak i po ścieżkach o nieco nierównym ukształtowaniu podłoża. Wyróżnia się wśród nich następujące kategorie rowerów:

 • Recreation,
 • Cyclocross,
 • Adventure,
 • Trekking.

Tego typu jednoślady doskonale sprawdzą się na dłuższych lub krótszych wyprawach rowerowych, podczas których pokonujemy bardzo niejednorodne drogi. Podobnie jak w poprzednich liniach wyróżnia się tutaj poziomy performance, sport oraz lifestyle. W tej kategorii znajdziemy też rowery przełajowe (Cyclocross), które zdobywają co raz większą popularność, zwłaszcza w naszej szerokości geograficznej, ze zmienną pogodą i podziałem na sezon ciepły i zimny.

Rowery Giant E-Bike

Jednoślady z tej linii to nic innego jak rowery elektryczne, wśród których wyróżnia się jednoślady przeznaczone do jazdy po utwardzonej nawierzchni (On-Road) oraz do jazdy terenowej (Off-Road). W linii rowerów elektrycznych pojawia się także rozróżnienie ze względu na dwa poziomy - Sport i Lifestyle.

Wychodząc poza kategoryzację jednośladów Giant dla dorosłych, warto wspomnieć o tym, że tajwański producent ma również ciekawą propozycję rowerków dla dzieci w różnym wieku. Marka nie zapomina także o różnego typu akcesoriach rowerowych, wśród których znajdziemy zarówno produkty przydatne samemu rowerzyście, jak i akcesoria serwisowe i do roweru. Miłośnicy marki mogą skompletować wytrzymały i komfortowy strój na wyprawy rowerowe. Specyfika tego typu rzeczy wymaga, aby były one jednocześnie wygodne, termicznie komfortowe, przewiewne i nie zajmowały dużo miejsca w minimalistycznym bagażu. Giant uwzględnił to wszystko, oferując ciekawe serie butów, kurtek, ochraniaczy i ocieplaczy, bielizny, koszulek, kasków, bluz, czapek, opasek i chust, okularów, plecaków, rękawiczek oraz odzieży triathlonowej. Tajwański producent zapewnia też szeroką gamę akcesoriów rowerowych, wśród których znajdziemy między innymi bagażniki, bidony, błotniki, chwyty, dzwonki, kierownice, opony, osłony i pokrowce, oświetlenie, pedały, rogi, przedłużki i podpórki, przyczepki rowerowe, siodełka, torby i sakwy oraz akcesoria bezdętkowe. Słowem - wszystko, czego może potrzebować najbardziej wymagający rowerzysta. Decydując się na samodzielne serwisowanie roweru, również możemy skorzystać z odpowiednio dostosowanych akcesoriów serwisowych Giant, który oferuje nam klocki hamulcowe, narzędzia, smary, pompki oraz dętki i łatki, czyli wszystko, co może się okazać niezbędne podczas dłuższej podróży.

Przegląd rowerowych nowości Giant 2018

Każdy nowy sezon rowerowy przynosi miłośnikom jednośladów wiele pokus w postaci nowych modeli rowerów. Producenci, w tym także Giant, nieustannie pracują bowiem nad konstrukcją i wykorzystywanymi materiałami, dążąc do tego, aby zapewnić nam jeszcze przyjemniejsze doznania z jazdy. Sprawdźmy, czym zaskoczył nas Giant w 2018 roku!

Rowery szosowe Giant

Wprowadzenie hamulców tarczowych do niższych modeli szosowych Gianta to największa nowość sezonu 2018. Poprzez zastosowanie hydraulicznego adaptera i zacisków Giant Conduct możliwe jest połączenie mechanicznych klamkomanetek szosowych z hydraulicznymi zaciskami. Ze względu na wysoką cenę hydraulicznych klamkomanetek Giant zdecydował się na zastosowanie półśrodka, który na szczęście nie wiąże się z utratą jakości działania tarczówek, a finalnie pozwolił na obniżenie ceny szosówek grupy Contend SL. Hamulce tarczowe znajdziemy również w szosówkach z rodziny Defy, które od tego sezonu awansowały z pozycji podstawowej do klasy Endurance. Seria TCR Advanced pozostaje na szczycie hierarchii Gianta, oferując najlżejsze ramy i najlepsze komponenty, w tym superlekkie koła z karbonowymi obręczami i bezdętkowymi oponami oraz bezprzewodową zmianę biegów w grupie SRAM Red e-Tap.

Rower szosowy Defy Giant Advanced

Jaka jest cena nowej szosówki Gianta​?

Poza rowerami, które nieco zmieniły konstrukcję, pojawił się także zupełnie nowy model - Contend SL. Jest to szosówka oparta na aluminiowej konstrukcji. W tym przypadku podczas tworzeniu projektu położono nacisk na dwie zasadnicze kwestie – uniwersalność jednośladu i cenę optymalną w stosunku do jakości. Ważnym elementem konstrukcji nowej szosówki jest maszt podsiodłowy D-Fuse wykonany z włókna węglowego. Świetnie uzupełnia on aluminiową ramę, wspomagając tłumienie drgań. Nazwa modelu zawiera w sobie informację o jednej z jego podstawowych cech – oznaczenie SL, czyli Super Light informuje nas o tym, że rower został wykonany z bardzo lekkiego stopu aluminium. Jednoślad występuje w dwóch wariantach – z hamulcami tarczowymi i szczękowymi. Po dobrej jakości szosówkę mogą także sięgnąć osoby dopiero zaczynające przygodę z tym typem roweru, mające przy tym nieco ograniczony budżet. Wszystko to dzięki modelowi Contend, który dostępny jest w trzech wariantach w cenie nieprzekraczającej 3000 złotych.

Rowery Giant endurance

Ciekawą propozycją na rok 2018 jest także model Defy – rower typu endurance, doskonale sprawdzający się podczas długich wypraw, które wymagają poruszania się po zróżnicowanych nawierzchniowo drogach i ścieżkach. Ogromną zaletą tego modelu – poza wytrzymałymi hamulcami tarczowymi – jest lekka rama karbonowa o geometrii zapewniającej możliwość przyjęcia nieco bardziej wyprostowanej, a zatem bardziej komfortowej pozycji podczas jazdy.

Rowery triathlonowe Giant

W 2017 roku Giant nie zapomniał także o potrzebach i zamiłowaniach triathlonowców, dopracowując dwa flagowe modele jednośladów triathlonowych – męski Giant Trinity Advanced Pro oraz damski LIV Avow. Ukłonem w stronę fanów cyklokrosu, czyli przełajów, jest flagowy model TCX Advanced SX, zbudowany na karbonowej ramie, wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe, napęd w układzie 1x11 Sram Apex 1 oraz szereg udogodnień poprawiających komfort jazdy w terenie.

Rowery górskie Giant. Jak tajwański gigant rozwija linię MTB?

Jak już wspominaliśmy, w 1995 roku marka Giant zainteresowała się kolarstwem MTB. Założenie własnej, odnoszącej liczne sukcesy drużyny łączyło się z projektowaniem i produkowaniem wysokiej jakości rowerów górskich. Ta linia rozwoju nadal ma się bardzo dobrze, co pokazuje sezon 2018. Mamy bowiem okazję poznać nowe wydanie cieszącego się ogromnym zainteresowanie modelu Trance, który sprawdza się w bardzo zróżnicowanych warunkach terenowych. Jednym z wyróżniających go elementów jest słynne już zawieszenie Maestro, którego skok wynosi 140 milimetrów. Nowość stanowi wyposażenie zawieszenia w zmodyfikowany typ mocowania dampera (mocowanie czopowe, typu Trunnion) z szerszym podparciem górnego mocowania tłumika z wahaczem. Dzięki takiemu rozwiązaniu poprawiono sztywność konstrukcji oraz obniżono położenie środka ciężkości roweru. Trance Advanced dostępny jest w dwóch wariantach – z ramą aluminiową lub karbonową z aluminiowym wahaczem. W Polsce dostępne są dwa modele jednośladu Trance Advanced. Jeden z nich, nieco bardziej profesjonalny i znajdujący się na górnej półce cenowej, wyposażony będzie grupę Shimano XT, widelec FOX 34 Float Factory o skoku 150 mm oraz koła z karbonowymi obręczami TRX 1. Osoby, które amatorsko pokonują górskie szlaki, mogą być bardziej zainteresowane drugim modelem plasującym się w średnim przedziale cenowym. Chodzi o Giant Trance 4 wyposażony między innymi w widelec Suntour Aion oraz napęd, którego podstawę stanowić będą podzespoły Deore. Elementem pozytywnie wpływającym na komfort jazdy będzie tu także regulowana sztyca. Popularność dyscypliny enduro zmusiła Gianta do odświeżenia modelu Reign, w którym zmiany konstrukcyjne naśladują te, które sezon wcześniej wydarzyły się w serii Trance. Poprawiono geometrię, wydłużając front ramy, oraz dołożono zdalną blokadę tłumika, uruchamianą manetką z kierownicy. Do najbardziej ekstremalnych zastosowań enduro przeznaczono model Reign SX, którego łatwo odróżnić od pozostałych poprzez zastosowanie tłumika ze zwijana sprężyną stalową.

Przekrój cenowy rowerów Giant

Ceny wszystkich rowerów Giant są bardzo zróżnicowane. W każdy przypadku możemy mieć jednak pewność, że nie płacimy za markę, lecz za określoną jakość, która zawsze znajduje swoje odzwierciedlenie w cenie. Aby poznać przekrojowy zakres cenowy poszczególnych typów rowerów, warto przyjrzeć się następującej rozpisce:

 • ceny rowerów górskich kształtują się na poziomie od 1400 do 25000 złotych,
 • ceny rowerów crossowych i trekkingowych kształtują się na poziomie od 1500 do 5200 złotych,
 • ceny rowerów miejskich kształtują się na poziomie od 1500 do 6800 złotych,
 • ceny rowerów szosowych kształtują się na poziomie od 1500 do 38000 złotych,
 • ceny rowerów dziecięcych kształtują się na poziomie od 400 do 2300 złotych.

Wszystko zależne jest od wykorzystanych materiałów, technologii i osprzętu, które to elementy decydują o poziomie profesjonalizmu określonego roweru.

Inne artykuły, które mogą Cię zainteresować

Rower elektryczny w warunkach zimowych – czy to się sprawdzi?

Rowery elektryczne w warunkach zimowych wymagają właściwego traktowania. Jest ono zależne od tego, czy planujemy korzystać z naszego jednośladu także podczas zimowych miesięcy, czy też może zamierzamy raczej odstawić go do „przezimowania” w domowym zaciszu. Jak postępować w obu tych sytuacjach? Czy jednoślad wspomagany silnikiem nadaje się do zimowej jazdy? Niniejszy artykuł przedstawia wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego, co każdy

Rowery miejskie męskie w sklepie IMMOTION – czym różnią się od modeli damskich?

Męskie rowery miejskie, które znajdziemy w ofercie wrocławskiej sieci sklepów IMMOTION, to przede wszystkim modele znanych producentów markowych jednośladów takich jak Unibike, Specialized czy Giant. Ich twórcy proponują przyszłemu użytkownikowi połączenie wygodnej geometrii ramy pozwalającej na utrzymanie pionowej sylwetki z wysoko poprowadzoną górną rurą. Jak wpływa to na jazdę i kiedy warto zdecydować się na model tego typu, a kiedy lepszym po

PRZYGOTUJ SIĘ NA ZIMOWE SZALEŃSTWO!

Serwis snowboardowy i narciarski w Immotion już działa! Przez cały rok dbamy o Wasze rowery, ale zimą nie zapominamy także o Waszych narciarskich i snowboardowych pasjach! Serwis snowboardowy i narciarski działa w naszym sklepie przy ul. Olszewskiego we Wrocławiu przez cały sezon! Czas zatem odkurzyć narty i deski aby oddać je w ręce ekspertów. Zanim pojawicie się na stoku zadbajcie o odpowiednie przygotowanie sprzętowe, a później już tylko zimow

Rower górski – kiedy się na niego zdecydować? Dowiedz się, jak dobrać odpowiedni rozmiar jednośladu i gdzie tanio kupić dobry sprzęt

Rowerem górskim jeszcze parę lat temu jeździli w zasadzie wszyscy. Niezależnie od tego, czy wybierali się na leśną, czy górską wycieczkę, czy zwyczajnie jechali na zakupy do miasta. Trudno dziwić się tej tendencji, skoro rower górski, to tak naprawdę rower, który bez problemu poradzi sobie niemal w każdych warunkach. Włącznie z miejskimi, gdzie drogi niekoniecznie są zawsze proste i gładkie jak producenci rowerów miejskich i szosówek by sobie wyo

Rowery enduro w sklepie IMMOTION – sprawdź ceny modeli z 2018 roku i dowiedz się, jak wybrać odpowiedni jednoślad!

Rowery enduro, dostępne między innymi w sklepach IMMOTION, to jedna z podkategorii rowerów górskich. O ile tradycyjne „górale” jeszcze niedawno były najpopularniejszym typem jednośladów i chętnie wybierali je zarówno amatorzy, jak i miłośnicy górskiej jazdy, o tyle o enduro słyszało dziś jedynie stosunkowo wąskie grono pasjonatów, którzy z rowerami mają do czynienia na co dzień. Dlaczego tak jest? Czy są to wyjątkowo wyspecjalizowane modele, przy

Rowery elektryczne Giant

Rowery elektryczne Giant należą do najnowocześniejszych pojazdów tej znanej na całym świecie marki. Swoją popularność zawdzięczają zarówno przemyślanej konstrukcji, jak i niebanalnej stylistyce. Jednoślady elektryczne stają się coraz modniejsze. Stanowią doskonałą alternatywę nie tylko dla tradycyjnych rowerów, ale również samochodów i środków komunikacji miejskiej. Pojazdy firmy Giant z napędem elektrycznym znaleźć można w ofercie Immotion.

Akcesoria rowerowe – przewodnik po (nie)obowiązkowym wyposażeniu rowerowym

Akcesoria rowerowe stanowią konieczne uzupełnienie każdego roweru, a wybór tych najlepszych wcale nie jest łatwy. W zależności od tego, na jakim rowerze jeździmy, nasze potrzeby w tym zakresie mogą być dość zróżnicowane. Ponadto należy wiedzieć, że niektóre elementy wyposażenia rowerowego są po prostu niezbędne do tego, aby móc się poruszać na jednośladzie bezpiecznie i zgodnie z prawem. Sprawdź, w co musi być wyposażony twój jednoślad, jak przyg

Specialized Pitch. Sprawdź, zanim wybierzesz

Specialized Pitch to niedrogie rowery MTB typu hardtail renomowanej amerykańskiej firmy. Jednoślady z tej serii przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych rowerzystów. Oferują one szerokie możliwości jazdy w terenie o różnym rodzaju nawierzchni, zapewniając wygodę i komfort prowadzenia na praktycznie każdej trasie. Rowery Pitch firmy Specialized pozwalają na pokonywanie stromych podjazdów i ekscytującą jazdę na zjazdach sing

Pierwszy rower elektryczny – co warto wiedzieć przed zakupem? Znajdź idealny model we wrocławskim sklepie IM Motion!

Pierwszy rower elektryczny to zakup, który z pewnością będziemy chcieli dobrze przemyśleć i zaplanować. Kupno nowego roweru elektrycznego wiąże się zwykle z wydatkiem przynajmniej kilkunastu tysięcy złotych, choć na rynku dostępne są również modele, których cena nie przekracza górnej granicy dziesięciu tysięcy. Dlatego też warto najpierw dowiedzieć się, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę, zanim podejmiemy decyzję o kupnie określonego modelu. P

Rower na raty w sklepach internetowym i stacjonarnym IMMOTION. Leasing czy kredyt?

Rower na raty to nie jest taki straszny diabeł, jak niektórzy uważają! Każdy, kto kocha jeździć na rowerze, miał taki moment, gdy się zastanawiał, czy brać rower na raty. Dlaczego? Bo niestety, jak stare przysłowie mówi: Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego też gdy pojawia się myśl o nowszym lub lepszym modelu, stajemy przed dylematem, ile na to wydać pieniędzy. Wybór rowerów jest ogromny. A podobnie jak w przypadku innych produktów znajdzie

Rower elektryczny we Wrocławiu - sklep Immotion radzi, który e-bike wybrać

Rowery elektryczne to swego rodzaju nowość w rowerowym świecie, która wywołuje fascynację i ciekawość, ale też wzbudza kontrowersje i pytania o to, czy rower elektryczny to nadal rower. Jakby na niego nie patrzeć, zawsze pozostanie on idealnym połączeniem wygody ze zdrowym i ekologicznym stylem życia. Jak działa ta hybrydowa maszyna? Jak wybrać rower napędzany silnikiem elektrycznym i ile kosztuje e-bike? Co takiego sprawia, że to właśnie e-biki

Rowery dla chłopców – sprawdź ofertę tanich modeli górskich i nie tylko!

Rowery dla chłopców to kategoria jednośladów, w której znajdziemy szeroki wybór marek, modeli, kolorów, osprzętu, rozmiarów kół i rozmiarów ram rowerów dla chłopców. W XXI wieku rozwój, nowe technologie i specjalizacja zmieniły niemal każdą branżę. Jedną z nich jest branża rowerowa. To właśnie ten rozwój umożliwia zakup modelu który będzie stanowił dla dziecka nie tylko system dwóch kółek do nauki trzymania równowagi, ale także będzie dawał realn