IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM

Wyniki

Puchar Strefy MTB - Grand Prix Barda
2018-04-07

Dystans MEGA

  • 9 Miejsce - Kawalec Marcin M2-3
  • 13 Miejsce - Berdzik Piotr M3-1
  • 45 Miejsce - Głowacki Adam M3-12
  • 68 Miejsce - Wojtyła Magdalena K3-2

Via Dolny Śląsk - Ślężański Mnich Sobótka
2018-04-08

Dystans PRO

  • 5 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-5
  • 477 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K3-13
  • 520 Miejsce - Ignaszewski Paweł M4-163

Bike Maraton - Miękinia
2018-04-14

Dystans GIGA

  • 38 Miejsce - Głowacki Adam M3-12
  • 57 Miejsce - Onyśko Andrzej M4-15
  • 76 Miejsce - Wojtyła Magdalena PROK-7

Dystans MEGA

  • 1 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-1
  • 7 Miejsce - Kawalec Marcin M2-4
  • 8 Miejsce - Berdzik Piotr M2-5

Dystans MINI

  • 11 Miejsce - Reiter Łukasz M2-2

Solid MTB - Mchy
2018-04-22

Dystans MEGA

  • 9 Miejsce - Berdzik Piotr M2-7
  • 35 Miejsce - Głowacki Adam M3-14

Puchar Strefy MTB - Grand Prix Walimia
2018-05-06

Dystans MEGA

  • 40 Miejsce - Głowacki Adam M3-16

Dystans MINI

  • 9 Miejsce - Reiter Łukasz M2-6

Bike Maraton - Polanica-Zdrój
2018-05-12

Dystans GIGA

  • 34 Miejsce - Głowacki Adam M3-9
  • 49 Miejsce - Onyśko Andrzej M4-13
  • 76 Miejsce - Wojtyła Magdalena PROK-5

Dystans MEGA

  • 4 Miejsce - Kawalec Marcin M2-2
  • 7 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-4
  • 12 Miejsce - Wróbel Marcin M4-1

Dystans MINI

  • 5 Miejsce - Reiter Łukasz M2-3

VI Rodzinne Kolarskie Kryterium Uliczne - Trzebnica
2018-05-12

  • 23 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K18-1

CCC TOUR Grody Piastowskie - Jaworska Pajda Chleba
2018-05-13

  • 19 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K-4

KPŽ - Apache Jestřebí Hory / Úpice
2018-05-19

Dystans A

  • 11 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M23-1
  • 16 Miejsce - Berdzik Piotr M30-8

Puchar Strefy MTB - Grand Prix Głuszycy
2018-05-20

Dystans MEGA

  • 11 Miejsce - Mokiejewski Marcin M2-3
  • 95 Miejsce - Kawalec Marcin M2-15

Dystans MINI

  • 9 miejsce - Reiter Łukasz M2-4
  • 102 Miejsce - Ignaszewski Paweł M4-29

Bike Maraton - Zdzieszowice
2018-05-26

Dystans GIGA

  • 32 Miejsce - Głowacki Adam M3-9

Dystans MEGA

  • 3 Miejsce - Kawalec Marcin M2-3
  • 6 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-4
  • 10 Miejsce - Wróbel Marcin M4-2

Dystans MINI

  • 9 Miejsce - Reiter Łukasz M2-3
  • 511 Miejsce - Mokiejewski Marcin M2-41

III Lubański Wyścig MTB
2018-05-27

Dystans MEGA

  • 2 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj  M2-1

IX Polkowicki Maraton Rowerowy MTB
2018-06-02

Dystans MEGA

  • 2 Miejsce - Wojtyła Magdalena PROK-1
  • 3 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-2
  • 7 Miejsce - Berdzik Piotr M3-3

Puchar Strefy MTB Sudety - Grand Prix Srebrnej Góry
2018-06-03

Dystans MEGA

  • 12 Miejsce - Mokiejewski Marcin M2-4

Dystans MINI

  • 78 Miejsce - Ignaszewski Paweł M4-23

VI Prudnicki Maraton MTB
2018-06-03

Dystans MEGA

  • 1 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj  M2-1

Bike Maraton - Świeradów Zdrój
2018-06-09

Dystans GIGA

  • 44 Miejsce - Onyśko Andrzej M4-13
  • 54 Miejsce - Wojtyła Magdalena PROK-3

Dystans MEGA

  • 3 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-1
  • 6 Miejsce - Kawalec Marcin M2-3
  • 13 Miejsce - Wróbel Marcin M4-2

Dystans MINI

  • 3 Miejsce - Reiter Łukasz M2-1

Rowerem na Szrenicę - Szklarska Poręba
2018-06-10

  • 1 Miejsce - Mokiejewski Marcin  M20-1

IV Klasyk Skalmierzycki - Skalmierzyce
2018-06-10

Dystans 80km

  • 115 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K-1

Zawody O Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała MTB Cross Country - Mienice
2018-06-16

Mężczyźni - Dystans 26km

  • 2 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj  M2-1
  • 4 Miejsce - Reiter Łukasz M2-2
  • 5 Miejsce - Berdzik Piotr M3-1

Kobiety - Dystans 13km

  • 1 Miejsce - Wojtyła Magdalena  K3-1

Uphill Race Śnieżka - Karpacz
2018-06-17

  • 4 Miejsce - Mokiejewski Marcin  M2-3
  • 7 Miejsce - Kawalec Marcin M2-4
  • 14 Miejsce - Wróbel Marcin M4-2
  • 17 Miejsce - Reiter Łukasz M2-6
  • 64 Miejsce - Głowacki Adam M3-39
  • 65 Miejsce - Wojtyła Magdalena K3-1

Via Dolny Śląsk Grand Prix Doliny Baryczy - Żmigród
2018-06-16

Dystans FUN 2x18km

  • 125 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K3-3

Solid MTB - Leszno
2018-06-17

Dystans GIGA 66km

  • 7 Miejsce - Berdzik Piotr  M2-4

Via Dolny Śląsk Grand Prix Doliny Baryczy - Milicz
2018-06-17

Dystans PRO 6x16km

  • 18 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-7

Dystans FUN 2x16km

  • 122 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K3-2

1 Henrykowski Maraton Rowerowy - Henryków
2018-06-23

Dystans MEGA 50km

  • 1 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-1
  • 2 Miejsce - Kawalec Marcin M2-2
  • 3 Miejsce - Berdzik Piotr M2-3
  • 5 Miejsce - Głowacki Adam M2-5

Puchar Strefy MTB Sudety - Grand Prix Mieroszowa
2018-06-23

Dystans MINI

  • 3 Miejsce - Reiter Łukasz M2-1

Trek Extreme MTB Challange
2018-06-30

Dystans 100KM

  • 2 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-2

Bike Adventure 2018
2018-07-03

Dystans PRO

  • 18 Miejsce - Berdzik Piotr M2-7
  • 59 Miejsce - Głowacki Adam M3-33
  • 74 Miejsce - Onyśko Andrzej M4-16
  • 210 Miejsce - Mokiejewski Marcin M2-32

3 Miejsce - Klasyfikacja drużynowa dystans PRO

UCI MTB Ultra Bike Maraton - Szklarska Poręba
2018-07-07

Dystans GIGA ULTRA

  • 13 Miejsce - Mokiejewski Marcin M2-4
  • 42 Miejsce - Głowacki Adam M3-15
  • 49 Miejsce - Onyśko Andrzej M4-8
  • 58 Miejsce - Wojtyła Magdalena PROK-4

Dystans MEGA ULTRA

  • 1 Miejsce - Kawalec Marcin M2-1
  • 4 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M2-3
  • 5 Miejsce - Berdzik Piotr M2-4

Dystans MINI ULTRA

  • 4 Miejsce - Reiter Łukasz M2-2

Via Dolny Śląsk Szosowy Klasyk - Szklarska Poręba
2018-07-08

  • 120 Miejsce - Rzepecka Katarzyna K3-2

Śnieżnik Challange - Międzygórze
2018-07-14

Dystans MEGA

  • 6 Miejsce - Jurkowlaniec Mikołaj M20-2
  • 7 Miejsce - Berdzik Piotr M30-4

Dystans MINI

  • 3 Miejsce - Wróbel Marcin M40-1

Puchar Strefy MTB - Grand Prix Jodłownika
2018-07-14

Dystans MINI

  • 5 Miejsce - Reiter Łukasz M2-4