Specialized

Rower szosowy Specialized Roubaix SL8 2024

Rower szosowy Specialized Roubaix SL8 2024

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?


Specialized Roubaix SL8

Stworzyliśmy kategorię rowerów szosowych endurance dwie dekady temu, udowadniając, że wysoka ergonomia oznacza wysoką wydajność. Dziś nowy Roubaix SL8 z Future Shock 3.0 jest lżejszy, szybszy i płynniejszy niż jakikolwiek rower szosowy, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, uwalniając niezrównaną pewność siebie. Droga może być piekłem poniżej, ale na Roubaix zawsze jest niebem powyżej.

  • ZGODNOŚĆ: Future Shock 3.0 jest tutaj gwiazdą, bardziej dostrajalny, regulowany i trwały niż kiedykolwiek. Teraz, niezależnie od pozycji na rowerze, każdy rowerzysta doświadcza 20 mm płynnego, pozbawionego tarcia skoku między mostkiem a główką. Future Shock pomaga utrzymać ręce i kierownicę stabilnie, zapewniając płynniejszą jazdę i większą kontrolę, aby pozostać szybkim, bezpiecznym i pewnym siebie.
  • Nasza obniżona konstrukcja zacisku odsłania więcej sztycy, aby zwiększyć ugięcie, ale "więcej" nie oznacza po prostu lepiej. Sztyca Pavé kontroluje to ugięcie, zapewniając optymalną zgodność w pionie. Razem tworzą technologię AfterShock, a w połączeniu ze sztywnym tylnym trójkątem Roubaix zapewniają płynną jazdę bez utraty wydajności.
  • Roubaix SL8 to najbardziej płynny rower szosowy, jaki kiedykolwiek testował nasz zespół Ride Science - redukuje uderzenia w kierownicę i siodełko o 53% w porównaniu z najbliższą konkurencją. Dzięki Future Shock 3.0 Roubaix koło szybko porusza się po wybojach, podczas gdy masa rowerzysty pozostaje stabilna, utrzymując pęd w trudnym terenie. Typowe widelce odchylają się do tyłu przy uderzeniu, powodując wymierną utratę prędkości. To fakt naukowy - płynniej znaczy szybciej.
  • MOŻLIWOŚCI: Roubaix był pionierem w geometrii endurance, więc jeździsz "W" rowerze, a nie "NA" rowerze, aby odciążyć dłonie, ramiona i barki, zapewniając pewność na każdej drodze, a jednocześnie jest gotowy do przyzwoitej jazdy po górach na pełnym gazie.
  • Dzięki prześwitowi opon do 38c/40mm, ta szosowa maszyna endurance zapewnia lepszą trakcję niż kiedykolwiek na nierównych drogach, a nawet lekkim szutrze. Dzięki lekkim, superwydajnym oponom Specialized, ta dodatkowa objętość opony i przyczepność nie mają żadnych wad.
  • Roubaix inspiruje do naprawdę WIELKICH dni na rowerze, dlatego wyposażyliśmy go we wszystkie mocowania, których mogą potrzebować Twoje przygody - trzy uchwyty na bidon, uchwyt na górnej rurze, a nawet błotniki. Więc śmiało, zabierz to wszystko na przejażdżkę.
  • WYDAJNOŚĆ: Nowy Roubaix SL8 jest jak dotąd najbardziej aerodynamiczny, z nowymi aerodynamicznymi kształtami z naszej biblioteki Free Foil i obniżonymi seat stayami. Przy wadze zaledwie 825 gramów rama jest o 50 gramów lżejsza, wykorzystując wnioski wyciągnięte z Aethosa - najlżejszej na świecie ramy seryjnie produkowanej - i naszej najwyższej jakości mieszanki włókna węglowego Fact 12r. Nic w tej klasie nie jest szybsze i lżejsze niż Roubaix.

Gravel
Road

Rower szosowy Specialized Roubaix SL8 2024

14 000,00 zł

biegi
biegi
2x10
rozmiar koła
rozmiar koła
700c

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Oblicz raty lub leasing:
*Dla leasingu powyżej 37000 zł prosimy o kontakt.
Specyfikacja

Kierownica

Specialized Hover Comp, Alloy, 125mm Drop, 75mm Reach w/Di2 Hole

Siodło

Body Geometry Power Sport, steel rails

Mostek

Future Stem Comp

Zacisk sztycy

Hidden drop clamp

Owijka

Roubaix S-Wrap

Sztyca

S-Works Pave Seat post

Zębatki

50/34

Łańcuch

KMC X10, 10-Speed

Przednia przerzutka

Shimano 105 R7100, braze-on

Suport

Shimano BSA

Mechanizm korbowy

Shimano Tiagra, 10-Speed

Manetki

Shimano Tiagra 4720, Hydraulic Disc

Tylna przerzutka

Shimnao Tiagra

Kaseta

Shimano Tiagra, 10-speed, 11-34T

Przednie koło

Axis Elite Disc

Tylne koło

Axis Elite Disc

Dętki

700x28/38mm, 48mm Presta valve

Przednia opona

Road Sport, 700x32c

Tylna opona

Road Sport, 700x32c

Widelec

Future Shock 3.1 w/ Smooth Boot, FACT Carbon 12x100mm, thru-axle, flat-mount disc

Rama

FACT 10R, Rider First Engineered? (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc

Przedni hamulec

Shimano Tiagra Hydraulic Disc

Tylny hamulec

Shimano Tiagra Hydraulic Disc

Waga

9.46kg (20 lb, 13.7 oz)

Ważony rozmiar

56

* Wagi są podane dla ram malowanych seryjnie, jak na zdjęciu. Rzeczywista waga może się różnić w zależności od koloru, rozmiaru ramy i różnych komponentów. Dane techniczne mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.

 

Podobne produkty