Specialized

Rower szosowy Specialized Roubaix SL8 Pro 2024

Rower szosowy Specialized Roubaix SL8 Pro 2024

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?


Specialized Roubaix SL8 Pro

Stworzyliśmy kategorię rowerów szosowych endurance dwie dekady temu, udowadniając, że wysoka ergonomia oznacza wysoką wydajność. Dziś nowy Roubaix SL8 z Future Shock 3.0 jest lżejszy, szybszy i płynniejszy niż jakikolwiek rower szosowy, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, uwalniając niezrównaną pewność siebie. Droga może być piekłem poniżej, ale na Roubaix zawsze jest niebem powyżej.

  • ZGODNOŚĆ: Future Shock 3.0 jest tutaj gwiazdą, bardziej dostrajalny, regulowany i trwały niż kiedykolwiek. Teraz, niezależnie od pozycji na rowerze, każdy rowerzysta doświadcza 20 mm płynnego, pozbawionego tarcia skoku między mostkiem a główką. Future Shock pomaga utrzymać ręce i kierownicę stabilnie, zapewniając płynniejszą jazdę i większą kontrolę, aby pozostać szybkim, bezpiecznym i pewnym siebie.
  • Nasza obniżona konstrukcja zacisku odsłania więcej sztycy, aby zwiększyć ugięcie, ale "więcej" nie oznacza po prostu lepiej. Sztyca Pavé kontroluje to ugięcie, zapewniając optymalną zgodność w pionie. Razem tworzą technologię AfterShock, a w połączeniu ze sztywnym tylnym trójkątem Roubaix zapewniają płynną jazdę bez utraty wydajności.
  • Roubaix SL8 to najbardziej płynny rower szosowy, jaki kiedykolwiek testował nasz zespół Ride Science - redukuje uderzenia w kierownicę i siodełko o 53% w porównaniu z najbliższą konkurencją. Dzięki Future Shock 3.0 Roubaix koło szybko porusza się po wybojach, podczas gdy masa rowerzysty pozostaje stabilna, utrzymując pęd w trudnym terenie. Typowe widelce odchylają się do tyłu przy uderzeniu, powodując wymierną utratę prędkości. To fakt naukowy - płynniej znaczy szybciej.
  • MOŻLIWOŚCI: Roubaix był pionierem w geometrii endurance, więc jeździsz "W" rowerze, a nie "NA" rowerze, aby odciążyć dłonie, ramiona i barki, zapewniając pewność na każdej drodze, a jednocześnie jest gotowy do przyzwoitej jazdy po górach na pełnym gazie.
  • Dzięki prześwitowi opon do 38c/40mm, ta szosowa maszyna endurance zapewnia lepszą trakcję niż kiedykolwiek na nierównych drogach, a nawet lekkim szutrze. Dzięki lekkim, superwydajnym oponom Specialized, ta dodatkowa objętość opony i przyczepność nie mają żadnych wad.
  • Roubaix inspiruje do naprawdę WIELKICH dni na rowerze, dlatego wyposażyliśmy go we wszystkie mocowania, których mogą potrzebować Twoje przygody - trzy uchwyty na bidon, uchwyt na górnej rurze, a nawet błotniki. Więc śmiało, zabierz to wszystko na przejażdżkę.
  • WYDAJNOŚĆ: Nowy Roubaix SL8 jest jak dotąd najbardziej aerodynamiczny, z nowymi aerodynamicznymi kształtami z naszej biblioteki Free Foil i obniżonymi seat stayami. Przy wadze zaledwie 825 gramów rama jest o 50 gramów lżejsza, wykorzystując wnioski wyciągnięte z Aethosa - najlżejszej na świecie ramy seryjnie produkowanej - i naszej najwyższej jakości mieszanki włókna węglowego Fact 12r. Nic w tej klasie nie jest szybsze i lżejsze niż Roubaix.

Gravel
Road

Rower szosowy Specialized Roubaix SL8 Pro 2024

42 900,00 zł

biegi
biegi
2x12
rozmiar koła
rozmiar koła
700c

Oblicz raty lub leasing:
*Dla leasingu powyżej 37000 zł prosimy o kontakt.
Specyfikacja

Siodło

Body Geometry Power Pro, hollow titanium rails

Mostek

Future Stem Pro

Zacisk sztycy

Hidden drop clamp

Kierownica

S-Works Carbon Hover Drop 125mm, Reach 75mm, w/Di2 hole

Sztyca

S-Works Pave Seat post

Owijka

Supacaz Super Sticky Kush

Widelec

Future Shock 3.3 w/ Smooth Boot, FACT Carbon 12x100mm, thru-axle, flat-mount disc

Rama

FACT 10R, Rider First Engineered? (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc

Dętki

700x28/38mm, 48mm Presta valve

Przednia opona

S-Works Mondo 2BR, 700x32c

Tylna opona

S-Works Mondo 2BR, 700x32c

Przednie koło

Roval Terra CL II, 25mm internal width, 32mm depth, 21h, Tubeless ready, DT for Roval 350 hub, Centerlock disc, DT Swiss Aerolite spokes

Tylne koło

Roval Terra CL II, 25mm internal width, 32mm depth, 24h, Tubeless ready, DT for Roval 350 hub, Centerlock disc, DT Swiss Aerolite spokes

Suport

SRAM DUB BSA

Manetki

SRAM Force eTAP AXS, 12-speed

Przednia przerzutka

SRAM Force eTAP AXS, 12-speed

Łańcuch

SRAM Force, 12-Speed

Mechanizm korbowy

SRAM Force AXS w/Power, 12-speed

Tylna przerzutka

SRAM Force eTAP AXS, 12-speed

Kaseta

SRAM XG 1270, 10-36T

Zębatki

46/33T

Przedni hamulec

SRAM Force Hydraulic Disc

Tylny hamulec

SRAM Force eTAP AXS, hydraulic disc

Waga

8.1kg (17 lb, 13.7 oz)

Ważony rozmiar

56

* Wagi oparte na ramach malowanych w produkcji, jak na zdjęciu. Rzeczywiste wagi będą się różnić w zależności od kolorystyki, rozmiaru ramy i różnic w komponentach. Specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

 

Podobne produkty