Specialized

Rower Elektryczny Specialized Turbo Kenevo SL Expert (2)

Nowy Rower Elektryczny Specialized Turbo Kenevo SL Expert (2)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Podnieś moc do następnego poziomu jazdy po szlakach i zdominuj wszystkie potwory - Turbo Kenevo Super Light łączy legendarne prowadzenie i wszechstronną sprawność Enduro z naszym elektrycznym wsparciem Super Light, aby zapewnić niezrównane możliwości, niską wagę i moc do podbijania coraz większych szlaków.

Turbo Kenevo Super Light dodaje "E" do naszego Enduro, zapewniając więcej tego, czego oczekujesz od jazdy po szlakach - więcej możliwości wszędzie, więcej mocy do wspinaczki, więcej popu, kiedy tego naprawdę potrzebujesz, więcej adrenaliny. Więcej okrążeń, więcej skoków, więcej dropów, szybsza jazda ze świeższymi nogami.

A wszystko to przy mniejszym nakładzie pracy. Turbo Kenevo Super Light waży o wiele mniej niż większe e-MTB, jest hiperreaktywny i tak samo chętny i zdolny do ponownego zdefiniowania wydajności na wielkich szlakach jak nasze Enduro. Podnieś swój poziom gry na szlaku.

Przepraszam, wyciągi krzesełkowe i pojazdy wahadłowe. Turbo Kenevo SL Expert sprawi, że staniesz się przestarzały dzięki doskonałej konstrukcji, która obejmuje 12-biegową przekładnię SRAM X01 Eagle, zawieszenie FOX Performance Elite i wydajny zestaw kół Roval Traverse.

  •     System silnika i sterownika Turbo Kenevo Super Light to pełna integracja 240-watowego silnika i baterii 320Wh z radykalnie zaawansowanym i płynnie zintegrowanym sterownikiem. Rezultatem jest ogromna moc dostarczana do 20mph/32kph, która pozwoli Ci dotrzeć na szczyt ulubionego zjazdu przy połowie wysiłku i znacznie szybciej, dając jeszcze więcej jakości jazdy, za którą tęsknisz, i więcej niż kiedykolwiek wcześniej było to możliwe.
  •     Nasz nowej generacji moduł TCU Mastermind jest Twoim centrum informacji, z konfigurowalnymi polami wyświetlania, w tym z dokładnym procentowym poziomem naładowania baterii, i posiada naszą całkowicie nową, zamontowaną na kierownicy funkcję MicroTune, która reguluje dostarczanie mocy w krokach co 10%, więc otrzymujesz dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby doświadczyć dokładnie takiej jazdy, jakiej pragniesz.
  •     29-calowe koła z przodu i z tyłu zapewniają zwinną jazdę, która omija inne pełnowartościowe e-MTB. Obszerny kokpit umieszcza użytkownika w centrum roweru, optymalizując trakcję i kontrolę na zakrętach. Niski wspornik dolny, luźny kąt główki ramy i zredukowane przesunięcie widelca zapewniają stabilność na nierównym terenie.
  •     Geometrię Turbo Kenevo Super Light można precyzyjnie dostosować do każdego miejsca i sposobu jazdy. Sześć różnych ustawień geometrii pozwala na łatwą regulację, aby poprawić osiągi w każdym terenie. Kąt główki można regulować w zakresie od 62,5 do 64,5 stopnia. Wysokość wspornika dolnego może być regulowana w górę lub w dół o 7 mm. Nigdy wcześniej nie stworzyliśmy roweru z większymi możliwościami regulacji i dostosowania.
  •     170 mm skoku w Turbo Kenevo Super Light, inspirowanego stylem Enduro, jest elastyczny na małych wybojach, pochłania uderzenia o kwadratowych krawędziach bez drgnięcia, zjada na śniadanie potężne wybrzuszenia, a mimo to wciąż oferuje niesamowitą reakcję na pedałowanie i przenosi moc na podłoże z pełną wydajnością.
  •     Rozmiar S Turbo Kenevo Super Light jest oparty na tym, co ma znaczenie - rozmiarze rowerzysty i jego stylu, a nie na długości bioder. Cztery rozmiary, wszystkie o podobnej długości główki ramy i wysokości ramy, pozwalają wybrać rozmiar, który najlepiej pasuje do Twojego indywidualnego stylu. Mniejsze rozmiary S będą zwinne i bardziej skoczne, podczas gdy większe rozmiary S zapewnią większą stabilność i bardziej przestrzenną jazdę.
Szlakowy
Enduro
Zjazd

Rower Elektryczny Specialized Turbo Kenevo SL Expert (2)

45 000,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
29"
biegi
biegi
12
amortyzator
amortyzator
FS
Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

StemAlloy Trail Stem, 35mm bar bore
Handlebars
Specialized Trail, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 30mm rise, 800mm, 35mm clamp
Tape
Deity, Knuckleduster, Black
Saddle
Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
SeatPost
X-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SLR LE lever, 34.9mm, S2: 125mm, S3: 150mm, S4/S5: 170mm
Front Brake
SRAM Code RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 220mm
Rear Brake
SRAM Code RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
Rear Derailleur
Sram X01 Eagle, 12-speed
Shift Levers
Sram X01 Eagle, 12-speed
Cassette
SRAM XG-1295 Eagle, 10-52t
Chain
SRAM GX Eagle, 12-speed
Crankset
Praxis, forged M30, custom offset
Chainrings
SRAM X-Sync Eagle, 94 BCD, 32T, alloy
Rims
Roval Traverse 29 Alloy, 30mm inner width, hand-built, 2Bliss Ready
Front Hub
Roval, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h
Spokes
DT Swiss Competition Race
Front Tire
Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
Inner TubesStandard, Presta valve
Rear HubAlloy, sealed cartridge bearings, 148mmx12mm thru-axle, 28h
Rear Tire
Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
Seat BinderAlloy, 38.6mm
Frame
FACT 11m full carbon, 29", full internal cable routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 170mm rear travel, geo adjust head tube, geo adjust horst pivot
Fork
FOX FLOAT 38 Performance Elite 29, Grip2 damper, 44mm offset, HSC, LSC, HSR, LSR, 110x15mm, 1.5" tapered steerer, 170mm trave
Rear shock
FOX FLOAT X2 Performance, 2-position lever, 62.5x230mm
MotorSpecialized SL 1.1, custom lightweight motor
BatterySpecialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
ChargerCustom charger, 48V System w/ SL system charger plug
UI/Remote
Specialized MasterMind TCU, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote
Wiring HarnessCustom Specialized wiring harness
SWAT
SWAT CC, integrated tool and chain tool with spare link in steerer tube

Podobne rowery

62 999,00 zł 52 999,00 zł