Specialized

Rower Szosowy Specialized Diverge E5 Sport (8)

Obniżka! Rower Szosowy Specialized Diverge E5 Sport

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

* Oferta wyprzedażowa dotyczy wybranych modeli rowerów dostępnych na stanie sklepów IMMOTION. Oferta nie łączy się z promocyjnym finansowaniem RAT 0%

Diverge Sport jest gotów na wszystko, od gładkiego asfaltu aż po luźną nawierzchnię i wyboje. Korzysta z tych samych zaawansowanych technologii, co jego drożsi kuzyni, z tym że osprzęt został skomponowany pod kątem niezawodności i osiągów, a nie blasku, szyku i elegancji. Aby sprawdzić się w każdych okolicznościach, nowy Diverge otrzymał całkowicie zmodyfikowaną ramę. Najważniejszą ze zmian poczynionych by wyjść naprzeciw potrzebom kolarzy, jest większy prześwit kół. Nowa rama pozwala założyć opony do rozmiaru 700x42 mm, a nawet z nimi nie zabraknie miejsca na błoto. Rama przeszła również kurację odchudzającą - zainspirowaliśmy się kilkoma pomysłami wykorzystanymi wcześniej w Roubaix i opracowaliśmy ramę ze stopu E5 Premium Aluminum, który łączy niską masę ze sztywnością i wytrzymałością. Kolejnym krokiem była rezygnacja z tradycyjnej crossowej geometrii i zastosowanie czegoś całkowicie nowego - geometrii Open Road. I niech każdy sobie myśli, co chce (np., że to "kolejny trik marketingowy"), ale Diverge rzeczywiście dostał kształty, których wcześniej nie było. W skrócie można je określić jako szosową wersję nowoczesnej geometrii szlakowej. Gwarantują przewidywalność i radość z jazdy po dircie i kontrolowanych poślizgów w zakrętach. Główne zmiany w stosunku do poprzedniej wersji Diverge to o centymetr niżej umieszczony suport, bardziej pochylona główka ramy, krótkie dolne rury tylnego trójkąta i mniejszy rozstaw kół. Efektem jest nie tylko więcej zabawy i pewności na dircie, ale też lepsze osiągi na szosie. Na rowerze szosowym można oczywiście od czasu do czasu zjechać w las, ale należy pamiętać, że zadanie amortyzowania wstrząsów będzie spoczywało w całości na oponach (odpowiednio słabiej napompowanych). Aby za szybko nie zamknąć listy zalet nowego modelu, wspomnijmy jeszcze o trzech uchwytach na koszyk na bidon oraz mocowaniu błotników i bagażnika, dzięki którym sprzęt jest gotów do płynnego pokonywania leśnych dróg, dojazdów do pracy, przewożenia ładunku i wieczornych spotkań w knajpce. Osprzęt to jakość w przystępnej cenie, a więc wytrzymałość Shimano Sora, łatwość konserwacji mechanicznych hamulców tarczowych i siła kół Axis Sport.

  • Rama z aluminium Premium E5 w wygodnej i dającej pewność w siodle geometrii Open Road oraz osie przelotowe z przodu i z tyłu wprost zachęcają do poszukiwania przygód.
  • Karbonowy widelec FACT jest sztywny, by dać pewność i sterowność, a z drugiej strony leciutki jak piórko.
  • Mechanizm korbowy Praxis Alba 2D jest niewiarygodnie sztywny i zapewnia płynną zmianę przełożenia dzięki wysokiej precyzji wykonania tarcz.

Rower Szosowy Specialized Diverge E5 Sport (8)

3 999,00 zł

-500,00 zł

4 499,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kup na raty0%
Kup na raty[span]0%[/span]

Rozmiar Koła 700C
biegi 18

Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty
Specyfikacja

RamaSpecialized E5 Premium Aluminum, Open Road Geometry, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat mount disc
WidelecSpecialized FACT carbon, flat-mount disc, 12x100mm thru-axle
Przednie kołoAxis Sport Disc
Tylne kołoAxis Sport Disc
Dętki700x28/38mm, 48mm Presta valve
DętkiSchrader
Przednia oponaEspoir Sport, 60 TPI, wire bead, double BlackBelt protection, 700x30mm
Tylna oponaEspoir Sport, 60 TPI, wire bead, double BlackBelt protection, 700x30mm
Mechanizm korbowyPraxis Alba 2D
Wieńce48/32T
SuportSRAM BB386
ManetkiShimano Sora
Przednia przerzutkaShimano Sora, braze-on
Tylna przerzutkaShimano Sora, long cage, 9-speed
KasetaSunrace, 9-speed, 11-32t
ŁańcuchKMC X9, 9-speed w/ Missing Link™
Przedni hamulecTektro Mira, flat mount, mechanical disc
Tylny hamulecTektro Mira, flat mount, mechanical disc
KierownicaSpecialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
OwijkaSpecialized S-Wrap
MostekSpecialized, 3D forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
SiodłoBody Geometry Toupé Sport, steel rails, 143mm
SztycaAlloy, 2-bolt clamp
Zacisk sztycyAlloy rack mount seat collar, 31.8mm
PedałyNylon, 105x78x28mm, loose balls w/ reflectors

Podobne rowery