Specialized

Rower Szosowy Specialized Roubaix Comp – Shimano Ultegra Di2 (0)

Rower Szosowy Specialized Roubaix Comp – Shimano Ultegra Di2 (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Sześć zwycięstw Roubaix na trasie Paryż-Roubaix potwierdza tezę, że płynność oznacza prędkość. Choć trzeba przyznać, że do tej pory trzeba było za nią zapłacić dość wysoką cenę. Ale to już historia. Całkowicie nowy Roubaix Comp to ugięcie w pionie bez żadnych kompromisów, a to za sprawą nowego Future Shock 1.5, który zapewnia więcej kontroli na wyboistej drodze, nowej sztycy Pavé dającej wrażenie pełnej równowagi w siodełku, aerodynamiki równej Tarmacowi i ramy Rider-First Engineered™, która została wyraźnie odchudzona. Czy rower jest jeszcze wygodny? Jak najbardziej - choć nie nazwalibyśmy go sprzętem do komfortowej jazdy, bo naszym głównym celem była efektywność. Taki jest w skrócie nowy Roubaix.

Nowy Roubaix Comp to nie tylko fenomenalna rama, ale również osprzęt, który nie godzi się na żadne kompromisy. Rower został wyposażony w płynnie działające komponenty grupy Shimano Ultegra Di2 z mocnymi hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, mocne koła DT R470 Disc, całkowicie nową sztycę S-Works Pavé, opony Turbo Pro 28 mm oraz sprawdzone siodełko Power Comp.

  • Nowa rama zapewnia ugięcie bez żadnych kompromisów dzięki idealnemu połączeniu aerodynamiki, niskiej masy (zasługa karbonu FACT 10r), elastyczności oraz filozofii Rider-First Engineering™. Kształt każdej z rur oparty jest na naszej bazie danych FreeFoil Shape Library i został sprawdzony w tunelu Win Tunnel, dzięki czemu Roubaix ma równie opływowe kształty, jak Tarmac SL6. Aby niska masa nie wpłynęła negatywnie na jakość jazdy, skorzystaliśmy z rozwiązań Rider-First Engineered™, dzięki którym rama w każdym rozmiarze - od 44 do 64 - gwarantuje optymalną sztywność i ugięcie. Po drodze udało nam się oczywiście zgubić parę zbędnych gramów. Z kolei w ramach przygotowań do Piekła północy zostawiliśmy prześwit na opony do 33 mm.
  • Specjalnie z myślą o nowej ramie opracowaliśmy od podstaw sztycę S-Works Pavé, która jako pierwsza łączy ugięcie z aerodynamiką, a przy tym jest lekka, nie zawodzi, nie grymasi - zachowuje się od początku do końca wzorowo. Punktem wyjścia był znany z Tarmaca kształt litery D, z tym że konstrukcja jest bardziej elastyczna w górnej części i współpracuje z nowym, obniżonym zaciskiem. Gwarantuje odpowiednie ugięcie, a jednocześnie pozwala w pełni kontrolować przód roweru i płynnie pokonywać dziesiątki kilometrów wybojów.
  • 20 mm skoku amortyzatora Future Shock 1.5 w pełni wystarcza do płynnej i komfortowej jazdy po nierównej nawierzchni, redukuje zmęczenie i pozwala jechać szybciej. Z kolei Smooth Boot dba o estetykę połączenia główki ramy z mostkiem.

Rower Szosowy Specialized Roubaix Comp – Shimano Ultegra Di2 (0)

21 299,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
700C
biegi
biegi
2x11
Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

SPECYFIKACJA TECHNICZNA 
ZAWIESZENIE
 
WIDELEC
Future Shock 1.5 w/ Smooth Boot, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
NAPĘD
 
ŁAŃCUCH
Shimano Ultegra, 11-speed
MANETKIShimano Ultegra Di2 Disc R8070
SUPORTShimano Ultegra, BBR60
PRZEDNIA PRZERZUTKAShimano Ultegra Di2 R8050, braze-on
TYLNA PRZERZUTKAShimano Ultegra RX, RX805
WIEŃCE50/34T
KASETAShimano Ultegra, 11-speed, 11-34t
MECHANIZM KORBOWYShimano Ultegra R8000, HollowTech 2, 11-speed, 52/36T
RAMA
 
RAMA
FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
WHEELS & TIRES
 
PRZEDNIE KOŁO
DT R470 Disc
TYLNA OPONASpecialized Turbo Pro, 700x28m
DĘTKIPresta, 48mm valve
PRZEDNIA OPONASpecialized Turbo Pro, 700x28mm
TYLNE KOŁODT R470 Disc
AKCESORIA
 
PEDAŁY
Specialized Dirt
KOKPIT
 
KIEROWNICA
Specialized Comp Hover Bar, 6061 alloy, 125x75mm w/ Di2 hole
OWIJKARoubaix S-Wrap
ZACISK SZTYCYHidden drop clamp
SIODŁOBody Geometry Power Sport, hollow Cr-Mo rails
SZTYCAS-Works Pave
MOSTEKFuture Stem, Pro
HAMULCE
 
PRZEDNI HAMULEC
Shimano Ultegra, Hydraulic
TYLNY HAMULECShimano Ultegra, Hydraulic
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
 

Podobne rowery