Specialized

Rower Szosowy Specialized Roubaix Pro – SRAM Force ETAP AXS (0)

Rower Szosowy Specialized Roubaix Pro – SRAM Force ETAP AXS (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Z sześcioma zwycięstwami w wyścigu Paris-Roubaix, nasz model Roubaix jasno pokazał, że płynność oznacza prędkość. Jednak aż do tego momentu, płynność wiązała się z pewnymi kompromisami. Koniec z tym! Zupełnie nowy Roubaix Comp zapewnia bezstratną amortyzację dzięki nowej wersji Future Shock 2.0, który zapewnia Ci więcej kontroli i możliwości amortyzacji, sztycy Pavé która zapewnia idealny balans, aerodynamice równiej Tarmacowi, i nowej, lżejszej ramie zaprojektowanej zgodnie z filozofią Rider-First Engineered™. Czy nowe Roubaix jest nadal wygodne? Jasne, ale nie nazywaj go rowerem dla wygodnickich, ponieważ za każdą decyzją podjętą podczas projektowania tego roweru stała myśl o jak najlepszych osiągach. Oto nowe Roubaix.Roubaix Pro skupia się na zapewnieniu Ci najlepszych możliwych osiągów za rozsądną cenę. Wyposażony jest w 12-rzędową grupę SRAM Force eTAP AXS, o której pewnie sporo słyszałeś, lekkie karbonowe koła Roval CL 32, zupełnie nową sztycę S-Works Pavé, karbonową kierownicę Hover i uwielbiane przez wszystkich siodło Power Pro.

  • Nowa rama zapewnia odpowiednie ugięcie bez straty sztywności, dzięki idealnemu połączeniu aerodynamiki, niskiej wagi karbonowej konstrukcji FACT 10r, sterowności i filozofii Rider-First Engineering™. Kształty rur opracowane zostały na podstawie FreeFoil Shape Library i przetestowane w Win Tunnelu, dzięki czemu nowe Roubaix jest tak samo aerodynamiczne jak Tarmac SL6. Dodatkowo, żeby upewnić się, że waga i odczucia z jazdy są takie same dla każdego rozmiaru – od 44 do 64cm, skorzystaliśmy z naszej filozofii Rider-First Engineered™ podczas projektowania geometrii. Oczywiście, rama musiała zostać solidnie odchudzona, a żeby przygotować cię na piekło północy zapewniliśmy dość miejsca na opony 33mm.
  • Aby dopasować się do zrewolucjonizowanej ramy, zaprojektowaliśmy również zupełnie nową sztycę S-Works Pavé. To nie tylko pierwsza sztyca zapewniająca ugięcie, która jest równocześnie aerodynamiczna, ale udało nam się to osiągnąć bez dodawania wagi lub skomplikowanych urządzeń. Zaczęliśmy od tego samego kształtu litery D, który znasz z Tarmaca i zwiększyliśmy ugięcie sztycy poprzez dodanie elastyczności w górnej części oraz zastosowanie nowego zacisku wkomponowanego w ramę. Dzięki temu sztyca zapewnia Ci komfort dzięki ugięciu, pozostając równocześnie w idealnej równowadze z przodem roweru, dzięki czemu jedziesz płynnie bez względu na to, jak wyboista jest droga.
  • Future Shock 2.0 jest odpowiedzią na wymagania sponsorowanych przez nas profesjonalnych zawodników, przed którymi czekały zmagania z brukami Roubaix. Jest bardziej płynny i daje Ci więcej kontroli dzięki pokrętłu na górze mostka. Pokrętło pozwala regulować amortyzację od pełnego ugięcia po minimalne ugięcie, podczas gdy wewnętrzna amortyzacja hydrauliczna kontroluje odbicie. Dodatkowo, nowy Future Shock zredukuje Twoje zmęczenie i zwiększy prędkość jazdy, bez względu na to w jak trudnym terenie będziesz jeździć. Nowy Smooth Boot, sprawia, że rower wygląda lepiej dzięki płynnemu przejściu pomiędzy główką ramy a mostkiem.

Rower Szosowy Specialized Roubaix Pro – SRAM Force ETAP AXS (0)

30 899,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
700C
biegi
biegi
24
Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

SPECYFIKACJA TECHNICZNA 
ZAWIESZENIE
 
WIDELEC
Future Shock 2.0 w/ Damper, Smooth Boot, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
NAPĘD
 
ŁAŃCUCH
SRAM CN Force 12-speed
MANETKISRAM Force eTap AXS
SUPORTSRAM DUB BSA 68
PRZEDNIA PRZERZUTKASRAM Force eTAP AXS
TYLNA PRZERZUTKASRAM Force eTAP AXS
WIEŃCE46/33T
KASETASRAM CS XG 1270, 12-speed, 10-33t
MECHANIZM KORBOWYSRAM FC Force DUB, 12-speed
RAMA
 
RAMA
FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
WHEELS & TIRES
 
REAR WHEEL
Roval CL 32 Disc
INNER TUBESPresta, 48mm valve
FRONT TIRESpecialized Turbo Pro, 700x28mm
REAR TIRESpecialized Turbo Pro, 700x28m
FRONT WHEELRoval CL 32 Disc
AKCESORIA
 
PEDAŁY
Specialized Dirt
KOKPIT
 
KIEROWNICA
S-Works Carbon Hover Drop, 125x75mm
OWIJKARoubaix S-Wrap
ZACISK SZTYCYHidden drop clamp
SIODŁOPower Pro
SZTYCAS-Works Pave
MOSTEKFuture Stem, Pro
HAMULCE
 
PRZEDNI HAMULEC
SRAM Force eTAP, hydraulic disc
TYLNY HAMULECSRAM Force eTAP, hydraulic disc
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
 

Podobne rowery