Specialized

Rower Szosowy Specialized S-Works Roubaix – Shimano Dura-Ace Di2 (0)

Rower Szosowy Specialized S-Works Roubaix – Shimano Dura-Ace Di2 (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Z sześcioma zwycięstwami w wyścigu Paris-Roubaix, nasz model Roubaix jasno pokazał, że płynność oznacza prędkość. Jednak aż do tego momentu, płynność wiązała się z pewnymi kompromisami. Koniec z tym! Zupełnie nowy Roubaix zapewnia bezstratną amortyzację dzięki nowej wersji Future Shock 2.0, który zapewnia Ci więcej kontroli i możliwości amortyzacji, sztycy Pavé która zapewnia idealny balans, aerodynamice równiej Tarmacowi, i nowej, lżejszej ramie zaprojektowanej zgodnie z filozofią Rider-First Engineered™, która waży mniej 900 gramów (rozmiar 56, czarna). Czy nowe Roubaix jest nadal wygodne? Jasne, ale nie nazywaj go rowerem dla wygodnickich, ponieważ za każdą decyzją podjętą podczas projektowania tego roweru stała myśl o jak najlepszych osiągach. Oto nowe Roubaix.

Chcesz najlepszego roweru jaki możesz kupić? Wybierz Roubaix S-Works. Wyposażyliśmy go w grupę Dura-Ace Di2, karbonowe koła Roval CLX 50, nową sztycę S-Works Pavé, siodło Power S-Works i opony S-Works Turbo Cotton 28mm. Absolutna perfekcja.

  • Nowa rama zapewnia odpowiednie ugięcie bez straty sztywności, dzięki idealnemu połączeniu aerodynamiki, niskiej wagi karbonowej konstrukcji FACT 10r, sterowności i filozofii Rider-First Engineering™. Kształty rur opracowane zostały na podstawie FreeFoil Shape Library i przetestowane w Win Tunnelu, dzięki czemu nowe Roubaix jest tak samo aerodynamiczne jak Tarmac SL6. Dodatkowo, żeby upewnić się, że waga i odczucia z jazdy są takie same dla każdego rozmiaru – od 44 do 64cm, skorzystaliśmy z naszej filozofii Rider-First Engineered™ podczas projektowania geometrii. Oczywiście, rama musiała zostać solidnie odchudzona, a żeby przygotować cię na piekło północy zapewniliśmy dość miejsca na opony 33mm.
  • Aby dopasować się do zrewolucjonizowanej ramy, zaprojektowaliśmy również zupełnie nową sztycę S-Works Pavé. To nie tylko pierwsza sztyca zapewniająca ugięcie, która jest równocześnie aerodynamiczna, ale udało nam się to osiągnąć bez dodawania wagi lub skomplikowanych urządzeń. Zaczęliśmy od tego samego kształtu litery D, który znasz z Tarmaca i zwiększyliśmy ugięcie sztycy poprzez dodanie elastyczności w górnej części oraz zastosowanie nowego zacisku wkomponowanego w ramę. Dzięki temu sztyca zapewnia Ci komfort dzięki ugięciu, pozostając równocześnie w idealnej równowadze z przodem roweru, dzięki czemu jedziesz płynnie bez względu na to, jak wyboista jest droga.
  • Future Shock 2.0 jest odpowiedzią na wymagania sponsorowanych przez nas profesjonalnych zawodników, przed którymi czekały zmagania z brukami Roubaix. Jest bardziej płynny i daje Ci więcej kontroli dzięki pokrętłu na górze mostka. Pokrętło pozwala regulować amortyzację od pełnego ugięcia po minimalne ugięcie, podczas gdy wewnętrzna amortyzacja hydrauliczna kontroluje odbicie. Dodatkowo, nowy Future Shock zredukuje Twoje zmęczenie i zwiększy prędkość jazdy, bez względu na to w jak trudnym terenie będziesz jeździć. Nowy Smooth Boot, sprawia, że rower wygląda lepiej dzięki płynnemu przejściu pomiędzy główką ramy a mostkiem.

Rower Szosowy Specialized S-Works Roubaix – Shimano Dura-Ace Di2 (0)

48 799,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
700C
biegi
biegi
2x11
Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

SPECYFIKACJA TECHNICZNA 
ZAWIESZENIE
 
WIDELEC
Future Shock 2.0 w/ Damper, Smooth Boot, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
NAPĘD
 
ŁAŃCUCH
Shimano Dura-Ace, 11-speed
MANETKIShimano Dura-Ace Di2 Disc R9170
SUPORTShimano Dura-Ace, BB-R9100
PRZEDNIA PRZERZUTKAShimano Dura-Ace Di2 R9150, braze-on
TYLNA PRZERZUTKAShimano Dura-Ace Di2 R9150, 11-speed
WIEŃCE50/34T
KASETAShimano Dura-Ace R9100, 11-speed, 11-30t
MECHANIZM KORBOWYShimano Dura-Ace R9100, HollowTech 2, 11-speed
COCKPIT
 
HANDLEBARS
S-Works Carbon Hover Drop, 125x75mm
RAMA
 
RAMA
FACT 11R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
WHEELS & TIRES
 
REAR WHEEL
Roval CLX 50
INNER TUBESPresta, 60mm valve
FRONT TIRETurbo Cotton, 700x28
REAR TIRETurbo Cotton, 700x28
FRONT WHEELRoval CLX 50
AKCESORIA
 
PEDAŁY
Specialized Dirt
KOKPIT
 
OWIJKA
Roubaix S-Wrap
ZACISK SZTYCYHidden drop clamp
SIODŁOS-Works Power, carbon rails, carbon base, synthetic leather
SZTYCAS-Works Pave
MOSTEKS-Works Future Stem w/ Integrated Computer mount
HAMULCE
 
PRZEDNI HAMULEC
Shimano Dura-Ace, Hydraulic Disc
TYLNY HAMULECShimano Dura-Ace, Hydraulic Disc
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
 

Podobne rowery