Dainese

Ochraniacze na kolana Dainese Trail Skins Air Knee Guards

Obniżka! DAINESE NAKOLANNIKI TRAIL SKINS AIR KNEE GUARDS

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Rodzina ochraniaczy Dainese Trail Skins reprezentuje idealną równowagę między właściwościami jezdnymi a ochroną, umożliwiając jeźdźcowi podjęcie każdej dyscypliny z maksymalną swobodą ruchów i zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Idealny wybór dla rowerzystów, którzy planują jazdę na długich podjazdach i zjazdach.

Linia Trail Skins Air skupia się na lekkości i oddychalności, optymalizując strukturę ochraniaczy, aby zmaksymalizować wentylację i utrzymać całkowitą wagę.

Ochraniacz kolan Trail Skins Air jest skonstruowany wokół ochraniacza Pro-Shape 2.0, inspirowanego geometrią materiałów auksetycznych występujących w naturze, które po uderzeniu lub naprężeniu rozszerzają się we wszystkich kierunkach jednocześnie, zwiększając obszar ochrony.

Konstrukcja ochraniacza Pro-Shape 2.0 pozwala na maksymalną elastyczność i zdolność adaptacji niezależnie od pozycji kolana, śledząc jego ruchy we wszystkich fazach aktywności. Pochłania 83% siły uderzenia, zamiast przekazywać ją na kolano. 55% jego powierzchni jest całkowicie otwarte, co zapewnia wentylację i większą wymianę ciepła zarówno w fazie podjazdu, jak i zjazdu. Idealna funkcja dla rowerzystów, którzy planują długie przejażdżki, nawet w najgorętsze dni.

Ochraniacz kolan pozostaje stabilny nawet podczas intensywnej aktywności dzięki bardzo długiej, przezroczystej skarpetce na udzie oraz praktycznej gumce na wysokości łydki.

Dodatkowy ochraniacz na zewnętrznych krawędziach ochraniacza kolan został zaprojektowany tak, aby zapewnić ochronę nawet w przypadku ślizgania się po podłożu.

Ochraniacze na kolana Dainese Trail Skins Air Knee Guards

194,35 zł

-35%

299,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

✓ Darmowa dostawa od 300 zł
✓ Ekspresowa wysyłka w 24h
✓ Odbiór osobisty w 4 punktach
dpd

Oblicz raty lub leasing:
*Dla leasingu powyżej 37000 zł prosimy o kontakt.