Specialized

Zestaw Specialized SL Expert IMMOTION Damski

Obniżka! Spodenki Specialized SL Expert IMMOTION (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

W kultowym stylu

 

Twój strój rowerowy mówi więcej niż miliony słów. Dlatego postanowiliśmy pokazać nim tożsamość miejsc dobrze znanych każdemu kolarzowi z Dolnego Śląska. Miejsc kultowych, budzących respekt, będących kolebką dolnośląskiego kolarstwa! Koszulka, spodenki i potówka customowa od Specialized i Immotion to perfekcyjne wykonanie, komfortowy materiał, ponadczasowa czerń, a przede wszystkim zarys góry Ślęży i ślężańskiego misia, który będzie Wam towarzyszył na rowerowych trasach!

 

Nie bez powodu postawiliśmy właśnie na takie zestawienie. Długie godziny spędzone na rowerze wymagają zastosowania niezwykle wytrzymałej tkaniny  VaporRize ?, która optymalnie odprowadza wilgoć, a przy tym jest miękka i komfortowa.

 

Koszulka SL Expert  oraz spodenki z kolekcji Specialized w customowym wydaniu świetnie dopasowują się do twojego ciała tworząc niemal ?drugą skórę?. Koszulka posiada trzy tylne kieszenie, w tym nieprzemakalną kieszeń na elektronikę i zamek błyskawiczny z przodu na całej długości. Spodenki z linii SL Expert z wkładką Body Geometry dostosowującą się do ciała wraz z siłą nacisku poprawiają komfort jazdy i pozwalają się cieszyć nią jeszcze dłużej. Uzupełnieniem kompletu jest wygodna potówka.

 

Mówi się, że Ślęża to magiczna góra Dolnego Śląska. Niech wyrysowana na naszych strojach doda Wam mocy na trasach, a ślężański miś w swojej autorskiej, niezwykłej oprawie graficznej przygotowanej specjalnie dla nas będzie Waszym talizmanem!

 

W tym przypadku stwierdzenie, że to wciąż Ty, tylko szybszy ma szczególne uzasadnienie!

 

UWAGA! Strój sprzedawany jest w komplecie obejmującym koszulkę, spodenki i potówkę.

Zestaw Specialized SL Expert IMMOTION Damski

999,00 zł

-300,00 zł

1 299,00 zł

✓ Darmowa dostawa od 300 zł
✓ Ekspresowa wysyłka w 24h
✓ Odbiór osobisty w 4 punktach
dpd

Chcesz kupić? Przymierz go!

Oblicz raty lub leasing:
*Dla leasingu powyżej 37000 zł prosimy o kontakt.
Specyfikacja

Podobne produkty

1 299,00 zł 999,00 zł