Specialized

Spodenki Specialized Atlas Pro (0)

Obniżka! Spodenki Specialized Atlas Pro (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Jeżeli nie przemawia do Ciebie ani ciasna Lycra® ani obwisłe spodenki, wypróbuj nasze Atlas Pro. Proste, minimalistyczne spodenki są przede wszystkim ultralekkie i oddychające, ale również wystarczająco wytrzymałe. Mając na uwadze ich przeznaczenie, wybraliśmy lekki i elastyczny materiał VaporRize™, który idealnie dopasowuje się do ciała w trakcie jazdy. Dwie kieszenie na zamek umożliwiają wygodny transport niezbędnych w trasie przedmiotów. Tylna regulacja obwodu w pasie nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim eliminuje typowe dla rzepów zahaczanie o materiał koszulki. Schowany, elastyczny system regulacji oznacza, że spodenki możesz optymalnie wyregulować przed jazdą, a w trakcie jazdy nie musisz już niczego zmieniać. Kieszeń mieszcząca system regulacji może również posłużyć do transportu mniejszych akcesoriów. Strategicznie rozmieszczona laserowa perforacja zwiększa przepływ powietrza i przyspiesza chłodzenie w miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie. Lekkie plastikowe zapięcia i zamek błyskawiczny nie obciążają przodu spodenek i ułatwiają szybkie i precyzyjne dopasowanie.
  • Lekka tkanina VaporRize™ ma być przede wszystkim wytrzymała i dobrze odprowadzać wilgoć, dając wygodę i ochronę na szlaku.
  • Dwie kieszenie na zamek to wygodny transport niezbędnych w trasie przedmiotów.
  • Regulacja obwodu w pasie nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim eliminuje typowe dla rzepów zahaczanie o materiał koszulki. Schowany, elastyczny system regulacji oznacza, że spodenki możesz optymalnie wyregulować przed jazdą, a w trakcie jazdy nie musisz już niczego zmieniać.
  • Strategicznie rozmieszczona laserowa perforacja zwiększa przepływ powietrza w miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie.
  • Przednie zapięcie i lekki plastikowy zamek błyskawiczny nie obciążają przodu spodenek i ułatwiają szybkie i precyzyjne dopasowanie.
  • Deflect™ UV 50+ chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV.
  • Zwężana nogawka, wewn. dł. 12” (rozmiar w pasie 34”), design do kolan to swoboda ruchów na podjazdach i dużo miejsca na ochraniacze
  • Skład materiału: 62% Nylon, 26% Poliester, 12% Spandex

Spodenki Specialized Atlas Pro (0)

261,75 zł

-25%

349,00 zł

Koszt dostawy kurierem od:
15,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
*Dla leasingu powyżej 37000 zł prosimy o kontakt.
Specyfikacja