Specialized

Rower Szosowy Specialized Diverge Sport (0)

Rower Szosowy Specialized Diverge Sport (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Zabawa zaczyna się tam, gdzie kończy się droga. Z tym że na bezdroża i tak trzeba jakoś dotrzeć, stąd nic nie zastąpi roweru radzącego sobie równie dobrze na singletracku, na szutrach i na szosie. Sprawy nie załatwi ani uterenowiona szosówka, ani uszosowiony góral. Tu potrzeba specjalisty - takiego jak Diverge. Rower daje przede wszystkim niesamowitą radość z jazdy, a dzięki progresywnej amortyzacji Future Shock, szybkiej i stabilnej geometrii Open Road oraz dużym prześwitom na opony wyraźnie przesuwa granice dla sprzętów z szosową kierownicą.

Co prawda jazda po szutrach nie jest (jeszcze) oficjalną konkurencją sportową, ale to wcale nie oznacza że nie można zbudować Diverge Sport specjalnie z myślą o niej. Wyposażyliśmy go w legendarny osprzęt grupy Shimano 105 z 11 przełożeniami, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe, niezawodne koła DT R470 Disc z oponami Pathfinder Sport 700x38 mm oraz sprawdzone siodełko Power Sport.

  • Prześwit na opony 700x42 mm lub 650b x 47 mm? Załatwione. Uchwyty na trzy bidony, bagażnik, błotniki oraz zestaw Road SWAT™. Diverge ma wszystko, czego możesz wymagać od sprzętu służącego do odkrywania nowych tras, jazdy po szutrach, z sakwami i weekendowych wypadów, a do tego jest niemal tak lekki, jak typowe szosówki z wyższej półki. Choć pewnie częściej pojedziesz w wygodnej bluzie niż w koszulce w grochy, to i tak podziękujesz nam za to na każdym podjeździe.
  • Geometrię Diverge można określić jako szosową wersję nowoczesnej geometrii szlakowej. Gwarantuje przewidywalność i radość z jazdy po dircie i kontrolowanych poślizgów w zakrętach, ale zachowuje sztywność maszyn wyścigowych. Główne zmiany w stosunku do poprzedniej wersji Diverge to o pół centymetra niżej umieszczony suport, bardziej pochylona główka ramy, krótsze dolne rury tylnego trójkąta i mniejszy rozstaw kół. A efekt? Sprzęt, który równie dobrze radzi sobie na szutrach i na szosie.
  • Z myślą o wybojach za dużych na szersze opony z niższym ciśnieniem powstał amortyzator Future Shock, który nie tylko wygładzi szlak, ale również zadba o przewidywalne reakcje roweru. Trik polega na tym, że po najechaniu na przeszkodę nie zmienia się rozstaw osi, więc pokonywanie ostrych zakrętów odbywa się bez nagłego odczucia podsterowności i utraty kontroli. Wersja zastosowana w Diverge oparta jest na działaniu sprężyny progresywnej, która lepiej się sprawdza w warunkach terenowych, gdzie twardsze zawieszenie jest niezbędne do pokonywania większych przeszkód.

Rower Szosowy Specialized Diverge Sport (0)

12 399,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
700C
biegi
biegi
2x11
Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

SPECYFIKACJA TECHNICZNA 
ZAWIESZENIE
 
WIDELEC
Specialized FACT carbon, flat-mount disc, 12x100mm thru-axle
NAPĘD
 
ŁAŃCUCH
KMC X11 EL, 11-speed
MANETKIShimano 105 hydraulic disc, ST-7025
SUPORTPraxis, PF30
PRZEDNIA PRZERZUTKAShimano 105, Braze-On
TYLNA PRZERZUTKAShimano 105 R7000 GS, medium cage, 11-speed
WIEŃCE48/32T
KASETAShimano 105, 11-speed, 11-34t
MECHANIZM KORBOWYPraxis Alba
RAMA
 
RAMA
Specialized FACT 9r carbon, Open Road Geometry, 12x142mm thru-axle, Future Shock Progressive suspension, 20mm of travel, flat-mount disc, BB386
WHEELS & TIRES
 
PRZEDNIE KOŁO
DT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
TYLNA OPONAPathfinder Sport, 700x38c
DĘTKIPresta valve, 48mm
PRZEDNIA OPONAPathfinder Sport, 700x38c
TYLNE KOŁODT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
AKCESORIA
 
PEDAŁY
Specialized Dirt
KOKPIT
 
KIEROWNICA
Specialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
OWIJKARoubaix S-Wrap
ZACISK SZTYCYDiverge collar, alloy, 31.2mm
SIODŁOBody Geometry Power Sport, steel rails
SZTYCACarbon, single-bolt, 30.9mm
MOSTEKSpecialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
HAMULCE
 
PRZEDNI HAMULEC
Shimano 105 R7070, flat-mount hydraulic disc
TYLNY HAMULECShimano 105 R7070, flat-mount hydraulic disc
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
 

Podobne rowery