Specialized

Rower Szosowy Specialized Tarmac Disc Sport (9)

Obniżka! Rower Szosowy Specialized Tarmac Disc Sport (2019)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

* Oferta wyprzedażowa dotyczy wybranych modeli rowerów dostępnych na stanie sklepów IMMOTION. Oferta nie łączy się z promocyjnym finansowaniem RAT 0%. Posiadamy dodatkowo w ofercie rewelacyjny kredyt oprocentowany 0,25% za m-c kredytu.

Tarmac Disc Sport to optymalny rower szosowy w wariancie podstawowym. Posiada ramę wykonaną w całości z włókna węglowego oraz niezawodny osprzęt, zwykle stosowany w modelach z wyższej półki, gwarantujący bezproblemową jazdę i uśmiech na twarzy.

Aby go odchudzić, ale również zapewnić sztywność i optymalne ugięcie ramy, wprowadziliśmy wyraźne modyfikacje do naszej technologii Rider-First Engineered™. Zastosowaliśmy nowe materiały i układy włókien węglowych, wyraźnie różne widelce, słowem - dopieściliśmy Tarmaca pod każdym względem, by dać Ci perfekcyjne wrażenia z jazdy. Zmiany nie ominęły również geometrii, która została dopracowana z wykorzystaniem tysięcy danych Retül i setek opinii zawodowych kolarzy. Powstała w efekcie wytrzymałościowa geometria szosowa w optymalny sposób łączy reaktywny przód z krótkim rozstawem osi, zapewniając zwinność i niemal bezstratowe przeniesienie napędu.

Oczywiście dużą zasługę ma tutaj sztywność. Z kolei - by zapewnić komfort jazdy - zadbaliśmy o ugięcie w pionie Obniżyliśmy górne rury tylnego trójkąta i zmodyfikowaliśmy kształt rury podsiodłowej. Zwiększyliśmy również prześwit do 30 mm. To z kolei oznacza niższe ciśnienie, a więc mniejsze opory toczenia, większą przyczepność i komfort jazdy. Wszystkie wymienione powyżej cechy gwarantują najlepsze możliwe osiągi i zmniejszają trudy jazdy po nierównej nawierzchni. Tarmac zaskarbi sobie Twoją wdzięczność już po pierwszym treningu.

Tylko dlaczego hamulce tarczowe? Odpowiedź brzmi: "a czemu nie?" Duża moc, świetna modulacja, pewne działanie w deszczu i tylko bardzo, ale to bardzo nieznaczny wzrost masy. Wszystko razem przekłada się na lepszą kontrolę i pewność przy jeździe z dużą prędkością.

Oczywiście wiemy - lepiej niż ktokolwiek inny - że w szybkiej jeździe liczy się głównie aerodynamika. Zatrudniając kolarzy z Bora-Hansgrohe i Quick-Step Floors jako testerów nie możemy pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia. Nasz cel był tym razem dość specyficzny: poprawić aerodynamikę "za darmo", to jest bez konieczności poświęcenia żadnej z charakterystycznych cech designu Tarmaca. Po sześciu miesiącach intensywnej pracy wprowadziliśmy kluczowe zmiany: nowy kształt widelca oraz lekko opuszczone górne rury tylnego trójkąta z rur aero.

Prezentowana wersja Tarmaca otrzymała niezawodny osprzęt, jak mechaniczne przerzutki Shimano 105, solidne hydrauliczne hamulce tarczowe, czy wytrzymałe koła DT R470 Disc.

  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy. Włókno węglowe FACT 9r oznacza znakomite osiągi w przystępnej cenie.
  • 11-biegowa grupa Shimano 105 jest synonimem niezawodności i precyzji, natomiast hydrauliczne hamulce tarczowe to moc i świetna modulacja.
  • Koła DT R470 Disc mają uszczelnione łożyska maszynowe i 24 szprychy z przodu i z tyłu, by zapewnić wytrzymałość przy zachowaniu niskiej masy.

Rower Szosowy Specialized Tarmac Disc Sport (9)

9 299,00 zł

-2 000,00 zł

11 299,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
700C
biegi
biegi
2x11

Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

BOTTOM BRACKET
Shimano threaded
CHAINKMC X11 EL, 11-speed w/ Missing Link™
CRANKSETShimano 105 R7000
SHIFT LEVERSShimano 105 Disc R7020
FRONT DERAILLEURShimano 105 R7000, braze-on
CASSETTEShimano 105 R7000, 11-speed, 11-30t
CHAINRINGS50/34
REAR DERAILLEURShimano 105 R7000-GS, medium cage
FORK
FACT 10r carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
SADDLE
Body Geometry Toupé Sport, steel rails, 143mm
SEAT BINDERAlloy 31.2mm
TAPES-Wrap Roubaix w/ sticky gel
SEATPOSTS-Works FACT carbon 27.2mm, 20mm offset
HANDLEBARSSpecialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
STEMSpecialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
REAR WHEEL
DT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
INNER TUBESPresta, 48mm valve
FRONT TIRETurbo Pro, 60 TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x26mm
REAR TIRETurbo Pro, 60 TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x26mm
FRONT WHEELDT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
FRONT BRAKE
Shimano 105 R7070, hydraulic disc
REAR BRAKEShimano 105 R7070, hydraulic disc
PEDALS
Nylon, 105x78x28mm, loose ball w/ reflectors
FRAME
Tarmac SL6, FACT 9r carbon, Rider-First Engineered™, threaded BB, clean routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia

Podobne rowery