Specialized

Rower Elektryczny Specialized Turbo Levo HT 29 (9)

Obniżka! Rower Elektryczny Specialized Turbo Levo Hardtail 29 (2019)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

* Oferta wyprzedażowa dotyczy wybranych modeli rowerów dostępnych na stanie sklepów IMMOTION. Oferta nie łączy się z promocyjnym finansowaniem RAT 0%

Jeżeli liczy się dla Ciebie głównie prędkość, nie znajdziesz lepszej maszyny niż Turbo Levo Hardtail 29. Szybkość, efektywność i radość z jazdy, którą zapewniają wszystkie nasze hardtaile 29-tki, w połączeniu z technologią Turbo sprawią, że nie będziesz musiał obawiać się żadnej trasy.

Rower łączy prędkość i sterowność, z których słyną wszystkie nasze szlakowe hardtaile, z optymalnym dopasowaniem. Znajdziemy tu ultrakrótkie dolne rury tylnego trójkąta zapewniające sterowność oraz nisko osadzony suport, dzięki któremu sprzęt znakomicie trzyma się trasy. Sprzęt spełnia wszystkie oczekiwania, jakie można mieć wobec rasowego górala - bo tylko to uzasadnia jego istnienie. Wyposażyliśmy go w mocną i wydajną technologię Specialized e-Bike, w pełni integrując z ramą silnik i baterię. Tegoroczna wersja otrzymała aktualizację oprogramowania, które zwiększa efektywność silnika, oraz ramę ze stopu M5.

Silnik otrzymał regulację Rx Trail Tune, dzięki której płynnie i bezszelestnie wspomaga pedałowanie, ułatwiając podjazdy pod najbardziej strome stoki. Aby oszczędzać energię, moc silnika jest w pełni regulowana, Nowy silnik Specialized 1.2E reaguje natychmiastowo na naciśnięcie na pedały i gwarantuje stały moment obrotowy w całym zakresie kadencji. Dzięki temu moc jest dostępna dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebna i zostaje optymalnie wykorzystana na szlaku.

Bateria jest w pełni zintegrowana w rurze dolnej, a szybkie i bezproblemowe wyjmowanie ułatwia ładowanie i wymianę. Bateria o długim czasie wspomagania została, podobnie jak silnik, odpowiednio umiejscowiona z myślą o optymalnym wyważeniu ramy. Nowe standardy wyznacza aplikacja Mission Control App, która steruje pracą wspomagania, oraz zintegrowany wyświetlacz Trail Display, pokazujący wszystkie istotne parametry jazdy. W zestawie jest również pilot Trail Remote, dzięki któremu zmiana trybu jest możliwa bez odrywania rąk od kierownicy, oraz miernik mocy pokazujący stosunek pracy silnika i kolarza.

Prezentowana wersja posiada wytrzymały i zapewniający najwyższe osiągi osprzęt, jak widelec SR Suntour XCM32 ze skokiem dopasowanym do rozmiaru, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oraz napęd Shimano z jedną tarczą.

  • Konstrukcja ze stopu aluminium M5 Premium i brak tylnej amortyzacji w połączeniu ze szlakową geometrią 6Fattie zapewnia pewną, przewidywalną jazdę, maksimum efektywności i prędkość. Zintegrowane z ramą uchwyty montażowe baterii umożliwiają jej błyskawiczne wyjęcie i ponowne włożenie, a kuty uchwyt silnika przy suporcie dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Wszystko to gwarantuje nie tylko znakomite wyważenie roweru, ale jest też wyrazem naszej dbałości o estetykę. Czyste linie są również zasługą wewnętrznego poprowadzenia linek (zapewniającego niezawodną pracę osprzętu), z linką sztycy włącznie.
  • Silnik Specialized 1.2E jest w pełni zintegrowany z ramą i otrzymał w modelu Levo regulację do jazdy szlakowej. Intuicyjnie reaguje na naciśnięcie na pedały - generuje tym więcej dodatkowej mocy, im mocniej pedałujesz. Płynną i cichą jazdę bez nawet najmniejszych wibracji zapewnia zabudowany pasek napędowy.
  • Bateria Specialized M1-400 posiada zintegrowany wyświetlacz Trail Display oraz moduł ANT+/Bluetooth® łączący się z aplikacją Mission Control. Jej pojemność to 400 Wh, które udało nam się gustownie zintegrować z rurą dolną.

Rower Elektryczny Specialized Turbo Levo HT 29 (9)

8 699,00 zł

-2 600,00 zł

11 299,00 zł

Kup na raty0%
Kup na raty[span]0%[/span]
Rozmiar Koła 29"
biegi 8
amortyzator HT

Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty
Specyfikacja

CHAIN
KMC X8 w/ Missing Link™, 8-speed
CRANKSET 2D cold-forged alloy, custom offset, 165mm
SHIFT LEVERS Shimano Acera, 8-speed
CASSETTE Shimano HG41, 8-speed, 11-34t
CHAINRINGS 32T, custom steel
REAR DERAILLEUR Shimano Acera, SGS cage, 8-speed
FRONT HUB
Specialized, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 28h
REAR HUB Stout Pro, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 28h
INNER TUBES Standard, Presta valve
SPOKES Stainless, 14g
RIMS Specialized Alloy 29", 25mm internal width, disc-specific
FRONT TIRE Ground Control, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
REAR TIRE Ground Control, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
SADDLE
Henge Sport, steel rails, 143mm
SEATPOST Specialized 2-bolt head, forged alloy, 8mm offset, micro-adjust, 30.9mm
STEM Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise, 31.8mm clamp
HANDLEBARS Specialized Trail, 6061 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm clamp
GRIPS Specialized Body Geometry XC, clamp-on
FRONT BRAKE
Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
REAR BRAKE Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
PEDALS
Specialized Dirt
SEAT BINDER
Alloy, bolt-type, 34.9mm
FORK SR Suntour XCM32, 47mm offset, 15x110mm thru-axle. (S: 100mm travel, M/L/XL: 120mm travel)
FRAME Specialized M5 Aluminum, 29 Trail HT Geometry, integrated down tube battery, enclosed internal cable, Command Post routing, 148mm spacing
BATTERY
Specialized M1-400, integrated Trail Display, ANT+/Bluetooth® module, 400Wh
CHARGER Custom Specialized 42V2A Charger w/ Rosenberger plug, AC power cord included
MOTOR Specialized 1.2E, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal
WIRING HARNESS Custom Specialized wiring harness
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia