Specialized

Kask S-Works Prevail II Vent - Team Replica (2)

Kask S-Works Prevail II Vent - Team Replica (2)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?S-Works Prevail II Vent - Team Replica


Chłodniejsze głowy zawsze zwyciężają. Ogromna moc chłodzenia nowego S-Works Prevail II Vent pomaga lepiej regulować temperaturę ciała, abyś był zawsze gotowy, gdy rozgrzeje Cię jazda.

Wzięliśmy wszystko to, co S-Works Prevail II robił dobrze, i zrobiliśmy to jeszcze lepiej. Jedna z największych korzyści wynika z usunięcia łącznie siedmiu piankowych "mostków" ze środka i boków, aby stworzyć bardziej efektywne kanały wentylacyjne. Te poszerzone kanały przemieszczają powietrze przez głowę o 18% szybciej niż w oryginalnym modelu Prevail II. Im szybciej powietrze przemieszcza się po głowie, tym szybciej ciepło jest odprowadzane z głowy i tym chłodniej jest w głowie - to tzw. konwekcyjny transfer ciepła. To wszystko składa się na najchłodniejszy kask, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

  •     Nowy system chłodzenia 5th Dimension Cooling System, z przeprojektowanym, opatentowanym, wzmocnionym aramidem szkieletem, zapewnia wewnętrzne wsparcie EPS, pozwalając na 20% większe otwory wentylacyjne z głębokimi kanałami wewnętrznymi i wyrównanymi portami wydechowymi.
  •     Nasza ultralekka i niezwykle komfortowa wersja MIPS, MIPS SL, stała się jeszcze lepsza. Dodaliśmy perforacje, wraz z siatką ripstop, aby zmaksymalizować oddychalność i wydajność. W MIPS SL, w zasadzie zintegrowaliśmy technologię MIPS w samej wyściółce kasku. Minimalistyczny system mocowania "watchband" w MIPS SL zapewnia od 10 do 15 milimetrów rotacji w każdym kierunku i oferuje te same korzyści w zakresie ochrony mózgu, co inne wersje MIPS, jednocześnie wprowadzając nowy poziom komfortu i oszczędności wagi.
  •     Opatentowana konstrukcja Energy Optimized Multi-Density EPS pomaga zarządzać energią uderzenia.
  •     Ultralekki system dopasowania Mindset HairPort II z mikro-dialogiem i możliwością regulacji wysokości dla idealnego dopasowania.
  •     Cienka, miękka i lekka taśma 4X DryLite nie rozciąga się pod wpływem potu i wody.
  •     Rozgałęźnik Tri-Fix zwiększa komfort i łatwość regulacji pasków, a system taśm wewnątrz kasku zapewnia ultralekką konstrukcję i bezpieczeństwo.
  •     Five Star Virginia Tech® Helmet Rating ™-Virginia Polytechnic Institute and State University przyznał temu kaskowi najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.
  •     Ten kask jest gotowy na ANGi, z mocowaniem systemu dopasowania zaprojektowanym w celu łatwej integracji z naszym czujnikiem zderzeniowym ANGi.
  •     Nasz dostępny na rynku wtórnym czujnik ANGi zapewni Tobie i Twoim bliskim spokój ducha jak nigdy dotąd. W połączeniu z naszą aplikacją Specialized Ride, czujnik ANGi oceni siły działające na kask w razie wypadku i w razie potrzeby wyśle wiadomość tekstową do określonych kontaktów z Twoją lokalizacją.Kask S-Works Prevail II Vent - Team Replica (2)

1 499,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Koszt dostawy od:
18,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
*Dla leasingu powyżej 37000 zł prosimy o kontakt.
Specyfikacja