Rowery crossowe i trekkingowe

ROWERY CROSSOWE – oficjalnie hybrydy rowerów górskich i trekkingowych, uważane za najbardziej uniwersalne, łączą dobre własności terenowe z możliwością szybkiej jazdy po drogach utwardzonych. Popularne jako miejskie treningówki, których cechą charakterystyczną jest obecność amortyzacji oraz stosunkowo wąskie opony z bieżnikiem. Każdy producent w...

ROWERY CROSSOWE – oficjalnie hybrydy rowerów górskich i trekkingowych, uważane za najbardziej uniwersalne, łączą dobre własności terenowe z możliwością szybkiej jazdy po drogach utwardzonych. Popularne jako miejskie treningówki, których cechą charakterystyczną jest obecność amortyzacji oraz stosunkowo wąskie opony z bieżnikiem. Każdy producent w naszym portfolio ma szeroką gamę rowerów crossowych, dopasowanych do każdego portfela.

ROWERY TREKKINGOWE – rower turystyczny żyje i ma się dobrze! Bagażniki, błotniki, własne niezależne oświetlenie, komfortowa pozycja i zdolność pokonywania dużych dystansów to cechy, którymi nieustannie ujmują sporą rzeszę rowerzystów. Zapewniają komfortową pozycję za kierownicą, bezawaryjne działanie, łatwe naprawy i mogą przewieźć spory bagaż na swojej konstrukcji, dzięki możliwości założenia sakw. Doskonałe dla osób, które chcą eksplorować najbliższą okolicę, zwłaszcza w rodzinnym gronie.

Więcej

Filtry

na stronę