Specialized

Spodnie Specialized Trail Logo Pants (2)

Spodnie Specialized Trail Logo Pants (2)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Trail Logo Pants

Nasze spodnie Trail Logo Pants z pewnością staną się Twoimi ulubionymi spodniami do jazdy, niezależnie od tego, czy zależy Tobie na stylu, ochronie czy obu tych cechach. Wykonaliśmy je z lekkich i ultraoddychających tkanin VaporRize™. Dzięki temu spodnie są wystarczająco wytrzymałe, aby znieść wielokrotne zachlapania, nie tracąc przy tym nic z komfortu. Aby jeszcze bardziej podkreślić tę koncepcję, spodnie posiadają również laserowo perforowaną wentylację, która jest tak samo skuteczna w odprowadzaniu nadmiaru ciepła jak siatka, ale nie osłabia ogólnej wytrzymałości spodni. Jeśli chodzi o dopasowanie, zauważysz, że te spodnie są wystarczająco luźne, aby nałożyć na nie ochraniacze, ale na tyle dopasowane, że nie będą przeszkadzać.

  • Trzy kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz podczas jazdy.
  • Perforowane laserowo otwory wentylacyjne dodają wyrafinowane punkty wentylacji, które nie umniejszają trwałości ani wydajności spodni.
  • Klamry regulujące talię zapewniają łatwe dopasowanie spodni do sylwetki, nawet gdy masz pełne kieszenie.
  • Zwężana nogawka zapobiega wplątywaniu się spodni w łańcuch.

Spodnie Specialized Trail Logo Pants (2)

549,00 zł

Koszt dostawy od:
18,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja