Specialized

Spodenki Specialized Wewnętrzne Ultralight Liner SWAT (1)

Nowy Spodenki Specialized Wewnętrzne Ultralight Liner SWAT (1)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

 Wszystkie spodenki z wkładką są równe, ale niektóre są równiejsze. Do równiejszych zalicza się nasz (zgłoszony w urzędzie patentowym) górski model ze SWAT™. Zacznijmy od tego, co jest powszechnie uznawane za główną innowację, czyli technologii SWAT™. Nasza konstrukcja – zarówno same szorty jak dwie zintegrowane kieszenie SWAT™ – została zgłoszona w urzędzie patentowym. Kieszenie idealnie przylegają do ciała, a ich kształt i budowa zapobiegają przesuwaniu się, czy wręcz wypadnięciu zawartości. Jeżeli chodzi o szorty - te bronią się same, co oznacza, że z równą przyjemnością założysz je z kieszeniami lub bez. Największa w tym zasługa nieocenionej siateczki VaporRize™, która jest równie lekka, chłodna i wygodna, a wewn. długość nogawki 8,5 cala (rozmiar M) idealnie sprawdza się, kiedy chcesz założyć spodenki na wierzch. Jeżeli chodzi o wkładkę, wybór padł na 3D Chamois, która jest dopasowana do ciała tak, by zmniejszyć ucisk na tkankę miękką oraz zapewnić lepsze krążenie i większe wsparcie, niż jakikolwiek z konkurencyjnych modeli. Moglibyśmy oczywiście zagłębić się w szczegóły medyczne, ale z punktu widzenia użytkownika liczy się przede wszystkim efekt końcowy - absolutny komfort.
  • Siateczka z materiału VaporRize™ jest wygodna, przewiewna i lekka, oraz wysoce efektywna jeśli chodzi o odprowadzanie i odparowywanie wilgoci.
  • Zgłoszone w urzędzie patentowym zintegrowane kieszenie SWAT™ optymalizują transport wszystkich niezbędnych w trasie akcesoriów.
  • Wkładka 3D Chamois jest wstępnie uformowana, by dopasować się do ciała i zapewnić pełen komfort.
  • Wewn. dł. nogawki 8.5” (rozmiar M).
  • Skład materiału: 88% Poliester, 12% Elastan

Spodenki Specialized Wewnętrzne Ultralight Liner SWAT (1)

329,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Koszt dostawy od:
18,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja