Specialized

Spodenki Specialized Enduro Comp (8)

Obniżka! Spodenki Specialized Enduro Comp (8)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Enduro można scharakteryzować jako jazdę dookoła, z równymi częściami pod górę i z góry. Podobnie, nasze spodenki Enduro Comp są zaprojektowane tak, aby być naprawdę wszechstronnymi na szlaku, pozostawiając Ci wiele komfortu, cech wydajnościowych i siły, aby poradzić sobie na każdym szlaku.

Aby się tego upewnić, wykonaliśmy je z plecionej wersji naszych lekkich i oddychających materiałów VaporRize ™. W rezultacie spodenki są na tyle mocne, że mogą się powtarzać, gdy znajdujesz linię (lub ją tracisz), nie poświęcając nic dla wygody.

Jeśli chodzi o dopasowanie, przekonasz się, że te szorty ładnie pasują między naszymi liniami Atlas i Demo, co oznacza, że ​​z pewnością są luźne, ale nie przekraczają tego. W rezultacie wycinamy je, aby spadały tuż wokół dolnej części kolana (około trzy cale krótsze niż wersje demonstracyjne) z dużą ilością miejsca na lekką zbroję lub nakolanniki. Są również boczne zakładki do regulacji talii, które utrzymują talię tam, gdzie chcesz, gdy kieszenie są załadowane. A do jazdy przez cały rok spodenki Enduro Comp mają dodatkową zaletę, że są traktowane jako hydrofobowe.

Należy pamiętać, że w tych spodenkach nie ma pary spodenek z zamszem. Jeśli chcesz to zintegrować, sprawdź nasze spodenki Enduro Pro lub skorzystaj z kieszeni dostępu SWAT ™ Comp i załóż dowolne z naszych spodenek na szelkach SWAT ™.

  • Tkaniny VaporRize ™ są traktowane jako hydrofobowe, a jednocześnie są trwałe, elastyczne i lekkie, co zapewnia spokój ducha na górze.
  • Jedna kieszeń zapinana na zamek zapewnia wygodne i bezpieczne miejsce do przechowywania niezbędnego sprzętu, a boczny zamek błyskawiczny SWAT ™ bezproblemowo łączy się ze spodenkami na szelkach SWAT ™, zapewniając natychmiastowy dostęp do sprzętu i składników odżywczych.
  • Boczne wszywki do regulacji w talii zapewniają, że dopasowanie spodenek można łatwo dostosować i wybierać, nawet gdy masz załadowane kieszenie.
  • Deflect® UV 50+ chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
  • 13,5 ”inseam (rozmiar 34” w pasie) opada nisko wokół kolana, zapewniając obszerne dopasowanie, które pozostawia dużo miejsca na wkładki.

Spodenki Specialized Enduro Comp (8)

251,30 zł

-30%

359,00 zł

Koszt dostawy od:
18,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja