Specialized

Rower Szosowy Specialized S-Works Tarmac Disc – Kolekcja Sagan Overexposed LTD (0)

Rower Szosowy Specialized S-Works Tarmac Disc – Kolekcja Sagan Overexposed LTD (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Peter Sagan od lat zajmuje się pogonią za tęczą – czasami odnosi sukces, innymi razy cel wymyka mu się z rąk. Jednak w międzyczasie stał się zawodnikiem, którego każdy wypatruje w peletonie. Czasami sieje spustoszenie na froncie, jednak większość czasu spędza przyczajony niczym pantera czekająca na odpowiedni moment do ataku.

W kolekcji Sagan wyizolowaliśmy dwie różne odsłony stylu jazdy Petera i przekształciliśmy je w serię produktów – Overexposed i Underexposed. Kolekcja Overexposed podkreśla styl Petera jako „Wielkiej Gwiazdy” na której skupiona jest cała uwaga – głośne, ale eleganckie elementy srebrne połączyliśmy z akcentami tęczy. Z drugiej strony, kolekcja Underexposed reprezentuje „tryk maskowania” Petera poprzez czerń, szarości i, jak się domyślacie, tęczę. Każdy produkt wykonany jest z dbałością o szczegóły – od malowania po customowe koła i opony.

Pora byś zaczął pogoń za Twoją własną tęczą z kolekcją Sagan.

  • Do konstrukcji modelu Tramac Disc wykorzystaliśmy zaawansowane oprogramowanie służące optymalizacji układu włókien karbonu FACT 12r. Włókno węglowe tworzące ramę modelu Tarmac to najbardziej zaawansowany materiał jaki stworzyliśmy, dzięki czemu mogliśmy oszczędzić 200 gram, co oznacza redukcję wagi ramy o 20%.
  • Nowy kształt widelca, obniżone tylne widełki o aerodynamicznym profilu, sztyca i rura podsiodłowa w kształcie litery D sprawiają, że Tarmac jest około 45 sekund szybszy na dystansie 40km w porównaniu do innych rowerów z tej kategorii.
  • Technologia Rider First Engineered™ zapewnia, że Tarmac jest sztywny i responsywny dokładnie tam, gdzie trzeba, przy równoczesnej redukcji wagi. Od nowego układu włókien węglowych po zupełnie inny przekrój rur – skupiliśmy się na każdym detalu, po to żebyś czuł, że jedziesz na najlepszym rowerze na świecie.
  • Projekt nowej ramy oparty jest na danych z tysięcy fittingów Retül oraz doświadczeniu profesjonalnych zawodników, co pozwoliło nam stworzyć zawodniczą geometrię szosową, która stanowi idealne połączenie pomiędzy sztywnym przodem a krótką bazą kół. Efekt? Natychmiastowa responsywność i idealny transfer mocy.
  • Zmieniliśmy kształt sztycy i rury podsiodłowej oraz obniżyliśmy tylne widełki, aby zwiększyć responsywnosć roweru oraz zmieniliśmy prześwit ramy, tak aby mieściła opony do 30mm.

Rower Szosowy Specialized S-Works Tarmac Disc – Kolekcja Sagan Overexposed LTD (0)

48 599,00 zł

Rozmiar Koła
Rozmiar Koła
700C
biegi
biegi
2x11
Rowery oferujemy jako złożone i przygotowane do jazdy, dlatego możliwy jest tylko odbiór osobisty

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

WIDELEC
S-Works FACT 12r carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
ŁAŃCUCHShimano Dura-Ace, 11-speed
MANETKIShimano Dura-Ace Di2 Disc R9170
SUPORTOSBB, CeramicSpeed bearings
PRZEDNIA PRZERZUTKAShimano Dura-Ace Di2 R9150, braze-on
TYLNA PRZERZUTKAShimano Dura-Ace Di2 R9150, 11-speed
WIEŃCE52/36T
KASETAShimano Dura-Ace R9100, 11-speed, 11-30t
MECHANIZM KORBOWYS-Works Power Cranks, dual-sided power measurement, +/- 1.5% accuracy
HANDLEBARSS-Works Short & Shallow
RAMAS-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon fiber, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
REAR WHEELRoval CLX 50 Disc, Sagan LTD, carbon, tubeless-ready, Win Tunnel Engineered, 50mm depth, DT Swiss 240 internals, CeramicSpeed bearings, 24h
INNER TUBESTurbo Ultralight, 60mm Presta valve
FRONT TIRETurbo Cotton, Sagan LTD, 320 TPI, 700x26mm
REAR TIRETurbo Cotton, Sagan LTD, 320 TPI, 700x26mm
FRONT WHEELRoval CLX 50 Disc, Sagan LTD, carbon, tubeless-ready, Win Tunnel Engineered, 50mm depth, CeramicSpeed bearings, 21h
OWIJKARoubaix S-Wrap
ZACISK SZTYCYTarmac SL6 clamp assembly
SIODŁOS-Works Romin Evo, Sagan LTD
SZTYCAS-Works FACT carbon Tarmac seatpost, 20mm offset
MOSTEKS-Works SL, alloy, titanium bolts, 6-degree rise
PRZEDNI HAMULECShimano Dura-Ace R9170, hydraulic disc
TYLNY HAMULECShimano Dura-Ace R9170, hydraulic disc
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia 

Podobne rowery