Specialized

Kask Specialized S-WORKS TT

Kask Specialized S-WORKS TT

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Kiedy walczysz o każdą sekundę i chcesz zachować aerodynamiczną pozycję od startu do mety, wybierz kask S-Works TT. 

Kask Specialized S-WORKS TT

1 399,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Koszt dostawy od:
18,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

Aby zbudować najszybszy kask czasówkowy na świecie, wzięliśmy na warsztat S-Works McLaren TT i nadaliśmy mu kilka cech, których nie znajdziesz w żadnym konkurencyjnym produkcie. Największą innowacją S-Works TT są opatentowane otwory wentylacyjne Gill Vents zapewniające swobodny przepływ powietrza wokół głowy kolarza. Dzięki nim kask jest nie tylko szybki (o 62 sekundy szybszy na dystansie 40 kilometrów w porównaniu ze standardowym kaskiem szosowym), ale również zapewnia chłodzenie na całej trasie.

Oczywiście prędkość przestaje mieć znaczenie kiedy kask zaczyna uciskać i jest niewygodny, dlatego S-Works TT otrzymał system regulacji wysokości Mindset micro-dial, pozwalający w mgnieniu oka znaleźć optymalną pozycję. W połączeniu z ultralekkimi i bezpiecznymi paskami 4X DryLite, które nie rozciągają się pod wpływem działania wody i potu, tworzy kask zapewniający komfort na długich dystansach.

Każdy kask S-Works TT został zaprojektowany jako jedna całość ze zdejmowaną osłoną, by zapewnić tę samą aerodynamikę jazdy z lub bez - jedynych w swoim rodzaju - okularów przeciwsłonecznych. W zestawie z kaskiem otrzymujesz dwie zdejmowane osłony (przezroczystą i przyciemnianą), by być gotowym do jazdy w każdej pogodzie.

Najbardziej zaawansowana, testowana w tunelu Win Tunnel aerodynamika i wentylacja - S-Works TT to prędkość w czystej postaci.

  • Kształt i system wentylacji opracowane w tunelu aerodynamicznym pozwalają zaoszczędzić 62 sekundy na odcinku 40 km w porównaniu ze standardowym kaskiem szosowym.
  • Opatentowana konstrukcja z pianki EPS o zróżnicowanej gęstości pochłania energię uderzeń.
  • Ultralekki system Mindset micro-dial umożliwia szeroki zakres indywidualnego dopasowania.
  • Innowacyjny design Gill Vent poprawia przepływ powietrza i zmniejsza opór aerodynamiczny.
  • Idealnie dopasowana zdejmowana osłona z opcją przezroczystą i przyciemnioną.
  • Cienkie, miękkie i lekkie paski systemu mocującego 4X DryLite nie rozciągają się pod wpływem potu ani wody.
  • System Tri-Fix zapewnia wygodę i łatwą regulację pasków.
  • Paski systemu mocowania obniżają wagę i zwiększają bezpieczeństwo.