Specialized

Kurtka Specialized Element 1.0 (0)

Obniżka! Kurtka Element 1.0 (0)

OpisJAK WYBRAĆ ROWER?

Specialized Element 1.0 Jacket

W porach przejściowych warunki bywają dalekie od idealnych, ale nie tak bardzo złe, by na Twojej brodzie pojawiały się sople lodu. W tych porach roku, solidna, minimalistyczna kurtka, taka jak nasza Element 1.0 Jacket, będzie idealna do jazdy.

Kurtka jest wykonana z materiału Element Soft Shell, który jest zarówno wiatro- i wodoodporny, jak i izolujący. W wersji 1.0 kurtki materiał ten jest stosowany na całej powierzchni, aby zapewnić osłonę i ochronę przed żywiołami tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Tkanina ta jest również niezwykle lekka i plastyczna, dzięki czemu podczas jazdy na rowerze będziesz odczuwać doskonałą rozciągliwość we wszystkich właściwych miejscach. Zastosowanie tego materiału oznacza lekką, minimalną barierę między Tobą a żywiołami, która doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych lub podczas jesienno-zimowej jazdy w ostrym tempie.

Element 1.0 posiada również dodatkowe właściwości chroniące przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, takie jak kołnierz, który zapobiega przedostawaniu się niepożądanego chłodu i wilgoci do wnętrza kurtki przez otwór na szyję. Ponadto, trzy tylne kieszenie rozpinane i jedna zapinana na zamek kieszeń bezpieczeństwa z tyłu kurtki ułatwiają przechowywanie rzeczy.

  • W kurtce zastosowano dzianinę Element Soft Shell, która zapewnia wyjątkowy poziom izolacji i oddychalności, a jednocześnie jest dość odporna na wiatr i wodę.
  • Trzy standardowe kieszenie tylne oraz tylna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania niezbędnych rzeczy.
  • Kołnierz typu "pop" chroni przed zimnem i zapewnia dodatkową ochronę przed żywiołami.
  • Elementy odblaskowe zwiększają Twoją widoczność dla kierowców w warunkach słabego oświetlenia.
  • DeflectUV 50+ chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV.
  • Form Fit zapewnia uczucie drugiej skóry bez ograniczania ruchów i elastyczności.

Kurtka Specialized Element 1.0 (0)

377,00 zł

-162,00 zł

539,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Koszt dostawy od:
18,00 zł lub odbiór osobisty
dpd

Oblicz raty lub leasing:
Specyfikacja

Podobne rowery